Technologie » Internet

Pakiety zabezpieczające, które nie "zamęczą" komputera

Pakiety zabezpieczające, które nie "zamęczą" komputera
Zobacz więcej zdjęć »
McAfee udostępnił rodzinę pakietów bezpieczeństwa na rok 2009, obejmującej pakiety McAfee Total Protection, McAfee Internet Security i McAfee VirusScan Plus. Aplikacje mają być wyjątkowo lekkie i wydajne.

Unikatowe nowości w produktach z linii 2009 obejmują technologię aktywnej ochrony (Active Protection), zwiększoną wydajność komputera w stosunku do wersji ubiegłorocznych oraz nową ochronę przeciwspamową klasy korporacyjnej i ulepszoną ochronę sieci domowej, która ostrzega konsumentów w przypadku wykrycia intruzów

Pakiety z linii 2009 zostały zoptymalizowane pod kątem typowych zastosowaniach zastosowań - takich, jak przeglądanie stron WWW, korzystanie z multimediów i innych aplikacji obciążających komputer. Linia 2009 znacząco podnosi poprzeczkę pod względem prędkości, pozostając w miarę dyskretnym oprogramowaniem bezpieczeństwa.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »