Motoryzacja » Moto Serwis

"Pan Samochodzik"

"Pan Samochodzik"
Zobacz więcej zdjęć »
Troska o wygląd i sprawne funkcjonowanie auta to dla wielu mężczyzn nie tylko przyjemne hobby, ale również poważne wyzwanie. Nic w tym dziwnego – dla wielu mężczyzn samochód jest nie tylko środkiem lokomocji, stanowi również bardzo ważną część ich życia, wizerunku oraz identyfikacji z otoczeniem.

Męskie  przywiązanie do pojazdu powinno zawsze iść w parze z odpowiednią wiedzą dotyczącą pielęgnacji pojazdu oraz troską o jego prawidłową pracę. Firma Achtel wychodzi naprzeciw potrzebom właścicieli,  wprowadzając na rynek dwa nowe produkty z serii „Pan Samochodzik" - piankę do czyszczenia szyb oraz płyn do mycia silnika. „Pan Samochodzik" to polska marka od 10 lat ciesząca się uznaniem klientów. Oferuje gamę płynów i kosmetyków samochodowych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ścisła kontrola surowców, procesu produkcyjnego i gotowych wyrobów gwarantuje klientom zadowolenie z oferowanych wyrobów. Najnowsze propozycje marki „Pan Samochodzik"  to szybka reakcja na potrzeby konsumentów, którzy coraz częściej decydują się na samodzielną pielęgnację auta, ceniąc sobie przy tym zaoszczędzony czas i pieniądze.

Pianka do czyszczenia szyb

Dobra prezencja pojazdu zależy w dużej mierze od prawidłowej pielęgnacji szyb. Nawet najstaranniej odświeżony samochód nie będzie robił dobrego wrażenia, jeśli na szybach widoczne będą szare plamy i smugi. Pianka do czyszczenia szyb marki „Pan Samochodzik" zapewnia doskonały wygląd szyb już po jednorazowym użyciu. Dzięki unikalnej, skoncentrowanej konsystencji preparat jest łatwy w użyciu, bez trudu rozprowadza się po szklanych powierzchniach, pozostawiając je czyste i przejrzyste. W odróżnieniu od tradycyjnych płynów, już niewielka ilość pianki wystarcza, aby umyć wszystkie szyby i lusterka w samochodzie.

Firma Achtel stawia na wygodę użytkowania - aby doprowadzić szyby auta do idealnego stanu nie potrzebujemy wody, szczotek czy preparatów nabłyszczających. To świetne rozwiązanie dla ludzi aktywnych, dla których liczy się nie tylko doskonały efekt pielęgnacji, ale również jego trwałość. Pianka do czyszczenia szyb pozostawia grubą warstwę powłoki ochronnej i zapobiega ponownemu osadzaniu się zanieczyszczeń, pozostawiając przy tym przyjemny zapach. Dostępna jest w wygodnych, szczelnych  opakowaniach o pojemności 69BB6D0D 400 ml, co sprawia, że jest bardzo wydajna,  a my nie jesteśmy zmuszani, by co miesiąc kupować nowy preparat do czyszczenia szyb.

Płyn do mycia silnika

Zewnętrzny wygląd auta to nie wszystko. Wewnętrzne mechanizmy każdego auta są w równym stopniu wystawione na negatywne działanie warunków, jakie występują przy codziennej eksploatacji.  Nowy płyn do mycia silników marki „Pan Samochodzik" czyni pielęgnację najważniejszych części auta niezwykle łatwą - wystarczy spryskać powierzchnię przeznaczoną do mycia, pozostawić na kwadrans, następnie spłukać wodą lub wytrzeć ściereczką. Już 15 minut wystarcza więc, aby usunąć smar i osad, przywracając silnik każdego auta do stanu umożliwiającego prawidłowe funkcjonowanie. 

Preparat nadaje się również do czyszczenia nielakierowanych powierzchni metalowych różnego typu urządzeń, pozostawiając je w idealnym stanie na długi czas.  Aby z doskonałym skutkiem użytkować płyn co mycia silników, nie jest potrzebna specjalistyczna wiedza motoryzacyjna. Produkt przeznaczony jest do użytku domowego. Dostępny jest w wydajnych opakowaniach o pojemności 500 ml przypominających opakowania większości płynów do mycia okien. Wyrazisty czerwony kolor preparatu nie pozwala go jednak pomylić z żadnym innym produktem.

Gwarancja właściwej pielęgnacji

Dzięki najnowszym produktom marki „Pan Samochodzik", pielęgnacja wszystkich elementów pojazdu staje się efektywna, skuteczna i przyjemna. Dzięki doskonałej znajomości potrzeb rynku oraz zdobytemu doświadczeniu firma Achtel gwarantuje, że zarówno płyn do mycia silnika, jak i  pianka do czyszczenia szyb zapewniają specjalistyczną konserwację każdego samochodu. Producent przypomina, że kompleksowa pielęgnacja przy użyciu odpowiednich preparatów znacznie wydłuża czas sprawnego funkcjonowania pojazdu, podnosi jego wartość, a przede wszystkim zwiększa komfort użytkowania.

Ceny w sklepach:

Pianka do czyszczenia szyb „Pan Samochodzik"( 400 ml): 7,50 zł

Płyn do mycia silnika „Pan Samochodzik" ( 500 ml): 9 zł

Zapraszamy na stronę internetową: www. achtel.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SUPERB PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »