Technologie » Komputery

Panda Security: bezpłatna aktualizacja do nowej wersji

Panda Security: bezpłatna aktualizacja do nowej wersji
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Panda Security przygotowała specjalną ofertę na zakup programów zabezpieczających Panda 2009. Każdy, kto w czerwcu i lipcu zakupi oprogramowanie otrzyma bezpłatną aktualizację do najnowszej wersji programu oznaczonej Panda 2010, gdy tylko ta pojawi się na rynku.

Dodatkowo, pakiety zabezpieczające Panda Security dostępne są teraz w atrakcyjnej, obniżonej cenie.

Wszyscy, którzy od czerwca br. zakupią jeden z programów: Panda Antivirus Pro 2009, Panda Internet Security 2009 oraz Panda Global Protection 2009, będą mogli dokonać ich bezpłatnej aktualizacji do wersji 2010, jak tylko pojawi się ona na rynku.

Programy Panda Security 2010 będą wzbogacone o nowe funkcje, m.in. 5 GB miejsca on-line na kopie zapasowe plików oraz szczepionkę USB Vacinne. Kopia zapasowa pomoże wykonać backup, który ochroni i zarchiwizuje najważniejsze dane zapisane w pamięci komputera, np. nasze zdjęcia czy pliki wideo. Szczepionka USB Vacinne umożliwi zablokowanie złośliwych kodów, które rozprzestrzeniają się za pomocą dysków przenośnych, m.in. pendrive'ów, płyt CD/DVD, czy odtwarzaczy MP3.

Nowa, atrakcyjna cena

Programy Panda 2009 na trzy stanowiska dostępne są teraz w cenie rozwiązań jednostanowiskowych. Sugerowane ceny programów:

- Panda Antivirus Pro 2009 na 3 stanowiska - 119 zł brutto,

- Panda Internet Security 2009 na 3 stanowiska - 169 zł brutto,

- Panda Global Protection 2009 na 3 stanowiska - 179 zł brutto.


Dostępność

Programy Panda Security można zakupić w: sieciach Media Markt, Saturn, Empik, Komputronik, Vobis oraz w dobrych sklepach komputerowych na terenie całego kraju.

Więcej informacji: www.pspolska.pl

O firmie Panda Security

Panda Security jest jednym z czołowych producentów zintegrowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT do walki z zagrożeniami internetowymi. Na rynku działa już od 19 lat i jest obecna w ponad 55 krajach świata. Pod względem udziałów w rynku Panda Security zajmuje drugie miejsce w Europie (Gartner). Obecnie firma obsługuje 4 miliony klientów, w tym 140 000 korporacji na całym świecie, zatrudniając ponad 1500 osób. Produkty Panda Security - dostępne w ponad 20 językach - umożliwiają centralne zarządzanie i ochronę stacji roboczych, serwerów i bram, dzięki czemu pozwalają stworzyć bezpieczne środowisko pracy dla dużych korporacji, małych i średnich firm oraz użytkowników domowych. Centrala firmy i główne laboratorium mieszczą się w Bilbao w Hiszpanii, pozostałe laboratoria - w Stanach Zjednoczonych.

Panda Security jako pierwsza firma na rynku wdrożyła nową koncepcję ochrony, gdzie każdy użytkownik bierze udział w walce ze złośliwym oprogramowaniem, przesyłając na serwery Panda dane na temat nowych zagrożeń. Zaimplementowana technologia, zwana Kolektywną Inteligencją zmniejsza wykorzystanie przepustowości przez poszczególne komputery, zapewniając przy tym szybszą i pełniejszą ochronę. Panda Antivirus Pro 2009, Panda Internet Security 2009 oraz Panda Global Protection 2009 to nowa era w dziedzinie zabezpieczeń. Kolektywna Inteligencja funkcjonuje jako baza danych online działająca w czasie rzeczywistym, w której przechowywana jest większość plików sygnatur. Dzięki temu punkty końcowe są obciążone jedynie ich niewielką częścią.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Po ośmiu latach działalności firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB SA. Programy dostępne są również w sklepach Empik, Media Markt, Electro World, Saturn oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »