Firma » Biznes

Panda Security rozszerza działalność

Panda Security rozszerza działalność
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Panda Security, lider w dziedzinie zabezpieczeń działających w modelu Cloud Security, nabyła 100 % udziałów w spółce swojego brazylijskiego Partnera. Tym samym liczba spółek zależnych w całości należących do firmy wzrosła do 13.

Panda Brazil rozpoczęła działalność w 2005 roku i jest obecnie jednym z biur osiągających najlepsze wyniki w Ameryce Łacińskiej. W 2009 roku wielkość sprzedaży wzrosła trzykrotnie w stosunku do 2008 roku. Brazylia reprezentuje niezwykły potencjał wzrostu dla grupy Panda Security, a firma doradcza Gartner szacuje, że kraj ten jest największym rynkiem w Ameryce Łacińskiej.

Panda Security posiada również biura w 43 innych krajach, które zapewniają bezpośrednią zdolność operacyjną na najważniejszych światowych rynkach i obsługują klientów w 195 państwach dzięki sprzedaży za pośrednictwem internetu oraz lokalnych dystrybutorów.

W Polsce Panda Security (www.pspolska.pl) działa od września 2001 roku. Po dziewięciu latach działalności firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Partnerami firmy są m.in.: ABC Data, Action, Incom i AB. Programy dostępne są również w Media Markt, Saturn Planet, Empik, Euro RTV AGD oraz sieciach Komputronik i Vobis.

O firmie Panda Security

Założona w 1990 roku firma Panda Security jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań zabezpieczających opartych na technologii Cloud Computing. Produkty firmy są dostępne w ponad 23 językach i korzystają z nich miliony użytkowników w 195 krajach na całym świecie. Panda Security to pierwsza firma z branży security IT, która wykorzystała możliwości Cloud Computing wraz z technologią Kolektywnej Inteligencji. Ten innowacyjny model ochrony może każdego dnia automatycznie zanalizować i klasyfikować tysiące nowych próbek złośliwych programów, gwarantując firmom i użytkownikom domowym najbardziej efektywną ochronę proaktywną przeciwko zagrożeniom pochodzącym z internetu, przy minimalnym wpływie na wydajność komputera. Panda Security posiada 56 biur na całym świecie, a główne siedziby firmy mieszczą się w Kalifornii oraz w Hiszpanii.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.com

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja Agencja Public Relations
http://www.studioprowokacja.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »