Technologie » Internet

Panda Security w zarządzie TSANet®

Firma Panda Security dołączyła do zarządu TSANet®, a Darragh Kelly, menedżer ds. szkoleń i certyfikatów Panda Security zostanie przedstawicielem firmy w tej organizacji.

TSANet® (Technical Support Alliance Network) to organizacja non-profit, która zajmuje się problemami klientów i ma służyć globalnej współpracy między organizacjami świadczącymi pomoc techniczną. Panda Security otrzymała miejsce w zarządzie z uwagi na aktywny udział wydziału ds. usług tej firmy w pracach TSANet® od roku 2004.

Według Darragh Kelly, przedstawiciela Panda Security przy TSANet „na coraz bardziej złożonym, heterogenicznym rynku wspólna pomoc techniczna jest dzisiaj koniecznością. TSANet® ma wspierać branżę IT w celu poprawy jakości pomocy technicznej świadczonej klientom przez różnych dostawców i członków organizacji. Ta nominacja świadczy także o zaangażowaniu Panda Security w problemy klientów”.

Miejsce w zarządzie TSANet pozwoli firmie Panda Security jeszcze lepiej zadbać o klienta. Firma ma zamiar na bieżąco stosować standardy przemysłowe, co wpłynie na większe zadowolenie klientów z produktów i usług oraz przyczyniać się do rozwoju tych standardów w przyszłości (TSANet).

Organizacja TSANet® wyraziła zadowolenie z faktu dołączenia Panda Security do zarządu TSANet® Europe. „Obecność Darragh Kelly w zarządzie TSANet to wspaniała wiadomość” – stwierdził Leigh Darby, dyrektor wykonawczy TSANet Europe. „Doświadczenie i wskazówki Darragh oraz pomoc innych członków zarządu przyczynią się do dalszego rozwoju organizacji w roku 2008”.

„Jestem przekonany, że nasza obecność wpłynie na podniesienie poziomu satysfakcji klientów na całym świecie. Jako członek zarządu mam zamiar reprezentować naszych klientów oraz sprawić, że ich potrzeby staną się motorem działania TSANet w przyszłości” - stwierdził Darragh Kelly.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Panda Security
http://www.pspolska.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »