Technologie » Komputery

Panda Security wprowadza wersje oprogramowania 2010 zgodne z Windows 7

Panda Security wprowadza wersje oprogramowania 2010 zgodne z Windows 7
Zobacz więcej zdjęć »
Panda Security, lider w dziedzinie zabezpieczeń działających w modelu Cloud Security, ogłosiła dostępność produktów 2010 zgodnych z Windows 7.

Dzięki systemowi Kolektywnej Inteligencji, unikalnej technologii Panda Security opartej na modelu Cloud Computing (tzw. „przetwarzanie w chmurze”), rozwiązania 2010 wykorzystują informacje pochodzące od wielomilionowej globalnej społeczności użytkowników produktów Panda.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguKażdy nowy plik jest automatycznie klasyfikowany w ciągu sześciu minut. Codziennie serwery Kolektywnej Inteligencji automatycznie klasyfikują ponad 50 000 nowych próbek złośliwego oprogramowania. Technologie te gromadzą informacje o złośliwym oprogramowaniu z każdego komputera w celu nieustannego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa użytkowników na całym świecie. Rozwiązania Panda 2010 mają stały dostęp w czasie rzeczywistym do ogromnych zasobów wiedzy, dzięki czemu firma zapewnia użytkownikom najszybszą reakcję na nowe rodzaje złośliwych aplikacji pojawiające się każdego dnia.

Nowe rozwiązania Panda 2010, wprowadzone niedawno na rynek, zostały stworzone specjalnie z myślą o zapewnieniu maksymalnej ochrony przy minimalnym wykorzystaniu zasobów komputera. Dzięki Kolektywnej Inteligencji nowa linia produktów 2010 ma o 80 proc. zwiększoną wydajność w porównaniu do wersji wcześniejszych. Nowe rozwiązania Panda oferują również o 60 proc. większą szybkość wyszukiwania i o 40 proc. większą szybkość pobierania, wykorzystując tylko 8 MB pamięci komputera.

Więcej informacji na stronie: http://www.pandasecurity.com/homeusers/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (1)

  • avatar
    brokk 2010-01-24 18:02:57

    gdzies juz czytałem że dostali ceryfikat :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »