Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Parada róż w towarzystwie Travel Channel

Parada róż w towarzystwie Travel Channel
Zobacz więcej zdjęć »
Na jedna ze styczniwoych wyprawę bądźcie przygotowani 10 stycznia o godzinie 19.00, wtedy bowiem na antenie Travel Channel pojawi się druga odsłona programu Parada Róż.

Ci, którzy mają alergię na kwiaty powinni o niej zapomnieć! Zbliża się bowiem czas na 121-wszą Paradę Róż organizowaną w Pasadenie w Stanach Zjednoczonych. Travel Channel po raz kolejny będzie miał niepowtarzalna okazję być uczestnikiem tej magicznej imprezy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Podczas tego święta z milionów kwiatów powstaną przepiękne dywany kwiatowe, każda taka kompozycja to istny fenomen. W programie zaprezentujemy pełne zapału maszerujące orkiestry, przepięknie ozdobione kwiatami jeżdżące platformy oraz barwne konne parady, a wszystko to sprawi, że impreza będzie fantastycznym widowiskiem pełnym koloru i dźwięku. Słynne święto Parada Róż to wspaniały spektakl i świetny sposób na celebrację początku nowego roku. Oglądając program zobaczysz najbardziej kolorowy sposób świętowania wejścia w rok 2010! 

Oglądaj Paradę Róż i przenieś się w świat magii, koloru i dźwięku!

Powtórka programu m. in.:

13 stycznia o godzinie 18.00
16 stycznia o godzinie 10.00
17 stycznia o godzinie 16.00
23 stycznia o godzinie 20.00
27 stycznia o godzinie 29.00
29 stycznia o godzinie 14.00

30 stycznia o godzinie 10.00

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.travelchanneltv.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »