Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

PGE Obrót i "Energetyczne wakacje"

„Profesor Doświadczalski”, „Ekoludek” i „Enegroludek” – to wirtualne postacie, które zapraszają na „Energetyczne wakacje”, cykl zabaw edukacyjnych dla dzieci. Akcję zorganizowały Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury w Sanoku oraz PGE Obrót S.A.
„Energetyczne wakacje” trwać będą w dniach 4 – 29 sierpnia br. Zaproszone są na nie dzieci w wieku od 5 do 11 lat.

Dla uczestników przygotowane są zabawy, gry, eksperymenty naukowe, pokazy filmów. Podczas zajęć „Profesor Doświadczalski” przeprowadzone zostaną eksperymenty z zakresu chemii i fizyki. „Energoludek”  wyjaśni, czym są i jak się przemieszczają ładunki elektryczne oraz jak bezpiecznie korzystać z urządzeń elektrycznych. Z kolei „Ekoludek” opowie o sposobach ochrony środowiska naturalnego. Dla miłośników fotografowania przygotowano specjalne warsztaty „Fotopstryki”, a dla lubiących sport zajęcia pod nazwą „Ruchy Maluchy”.

Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Podkarpackiej Fundacji Rozwoju Kultury, ul. 3 Maja 15/3, Sanok. Zajęcia "Ruchy Maluchy" oraz "Fotopsytyki" odbywać się będą w różnych miejscach na terenie miasta, w tym na boisku sportowym, placu zabaw, zamku itp.

Dla uczestników przewidziano także wyjazd do Muzeum Energetyki Podkarpackiej w Rzeszowie, magicznego miejsca, które  zobaczyć do tej pory mogli tylko nieliczni. Znajdują się tam unikatowe pamiątki sięgające początków podkarpackiej energetyki.

- Pomysł, aby podczas tej akcji połączyć zabawę z edukacją zasługuje na szczególne uznanie, dlatego PGE Obrót S.A. postanowiła być partnerem tego projektu. „Energetyczne Wakacje” będą dla dzieci wyjątkowe dzięki temu, że przygotowane są dla nich niecodzienne atrakcje, o których długo będą wspominać – mówi Agnieszka Szczekala, rzecznik prasowy PGE Obrót S.A.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zgłoszenia, szczegółowy opis zajęć oraz regulamin uczestnictwa znajdują się  na stronie: http://energetyczne-wakacje.interpiano.pl/pol

Piotr Wróbel
Specjalista  ds. Public Relations
piotr.wrobel@gkpge.pl, tel. (17) 865 6124; 691 911 525

PGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. Spółka obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji i gospodarstw domowych. Podstawowym celem strategii marketingowej PGE Obrót SA jest stałe doskonalenie standardów obsługi klienta, poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i stałą poprawę jakości świadczonych usług oraz dostosowanie oferty do zmieniających się potrzeb klientów i wymogów rynku. Spółka dąży do rozszerzenia oferty świadczonych usług w oparciu o produkty PGE.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »