Firma » Biznes

Pięciu nowych klientów Comarch Semiramis

Pięciu nowych klientów Comarch Semiramis
Zobacz więcej zdjęć »
Obecność na międzynarodowych rynkach, doświadczenie i kompleksowa oferta to kryteria, które zdecydowały, że aż pięć przedsiębiorstw z sektora MSP zdecydowało się na wybór systemu klasy ERP II – Comarch Semiramis.

Zaawansowane technologicznie rozwiązanie dla producenta high-tech

Laser Components GmbH - specjalista w zakresie technologii laserowej i optoelektroniki poszukiwał dostawcy oprogramowania ERP.  Produkt miał spełniać następujące wymagania: posiadać intuicyjny interfejs użytkownika, być dostosowanym do potrzeb przemysłu. Comarch Semiramis spełnił wszystkie kryteria. Doceniona została elastyczność zwłaszcza ukierunkowanie na potrzeby przedsiębiorstwa produkcyjnego z branży high- tech, elektroniki oraz laserów. Comarch  Semiramis będzie stopniowo wdrażany we wszystkich lokalizacjach spółki w Europie Zachodniej i Ameryce.

Wsparcie ekspansji w Azji

Victorinox Hong Kong - azjatycki oddział szwajcarskiego producenta scyzoryków poszukiwał rozwiązania ERP, aby wesprzeć swoją działalność na azjatyckim rynku.  Decyzja o wyborze Comarch Semiramis była uwarunkowana zarówno spełnieniem wymogów technologicznych i zadowoleniem użytkowników końcowych. Istotne były również pozytywne doświadczenia Victorinox w Szwajcarii, gdzie system sprawdza się od lat. Comarch Semiramis w Victorinox Hong Kong będzie wdrożony w wersji chińskojęzycznej dla 50 użytkowników.

Comarch Semiramis On Demand

Comarch Semiramis pojawi się sie także w Erfurcie. Tamtejszy producent systemów dla kas - Quorion Data Systems Gmbh zdecydował się na zakup systemu ERP w krakowskim przedsiębiorstwie. Technologia Web i przyjazny dla użytkownika interfejs, a także doskonałe dopasowanie funkcji, wpłynęły na wybór Comarch Semiramis.

Wsparcie specyficznych procesów produkcji stali

Proces wdrożenia Comarch Semiramis w Lingemann Grup z Bad Oeynhausen (dystrybutor stali) został podzielony na dwa etapy. W pierwszym okresie, który rozpoczął się w czerwcu, wdrożone zostaną moduły sprzedaży, zakupu, procesów magazynowani i logistki. W 2011 r. pojawią się rozwiązania w zakresie rachunkowości.

Technologia, ergonomia i umiejętności techniczne

Wśród nowych klientów Comarch znalazł się także Treff AG, z siedzibą w Degersheim. Jest to jeden z największych szwajcarskich producentów tworzyw sztucznych, produktów jednorazowych oraz materiałów eksploatacyjnych do badań laboratoryjnych.

Zdaniem Ralfa Gärtnera, dyrektor marketingu i sprzedaży produktów ERP, Comarch Software AG: - Nowi klienci Comarch Semiramis wskazują wymagania w stosunku do innowacyjnych systemów ERP. Główne kryteria to: różne wersje językowe, rozwiązania branżowe, jak również możliwość korzystania z rozwiązań On-Demand. Comarch Semiramis posiada wszystkie wymienione cechy, dlatego nie dziwi nas rosnący popyt na ten produkt. O ponad połowę wzrosły zamówienia w pierwszym półroczu w porównaniu do roku poprzedniego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pawel.kozyra@comarch.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »