Technologie » AGD - RTV

Piecz zdrowo z funkcją pary - z nowym piekarnikiem Haier

Urządzenia do zabudowy Haier z wirtualnym asystentem oraz dostępem do przepisów, pozwalają stworzyć dania niczym z 5-gwiazdkowej restauracji. Tym razem producent wypuścił na rynek piekarnik, dzięki któremu będziesz mógł piec na parze zapewniając zdrowe, doskonałe rezultaty.

 

Jak prawdziwy szef kuchni

Wspólne pieczenie, gotowanie i jedzenie stało się popularną formą spędzania czasu w gronie najbliższych. Jeśli nie czujesz się kulinarnym ekspertem, nie musisz się niczego obawiać. Z piekarnikiem Haier I-Touch Steam Series 6  i osobistym asystentem będziesz piec jak prawdziwy szef kuchni.  W zależności od okazji, rodzaju diety możesz wybrać odpowiedni przepis prosto z książki kucharskiej wbudowanej w twoim piekarniku lub aplikacji hOn w swoim smartfonie i dzięki połączeniu z wi-fi aktywować w piekarniku. Dzięki rozbudowanym funkcjom pary przygotujesz pyszne i zdrowe potrawy, bez względu na to, czy masz ochotę na pieczone mięso, rybę czy warzywa. Możesz samodzielnie dodawać uderzenia pary, zgodnie z własnym doświadczeniem i preferencjami lub skorzystać z automatycznych algorytmów, zaprojektowanych we współpracy z profesjonalnym szefem kuchni. Dla najlepszych rezultatów możesz również skorzystać ze specjalnego programu Tailor Bake. Dzięki niemu upieczesz idealny, chrupiący na zewnątrz i miękki w środku chleb lub soczystego kurczaka w doskonale przypieczonej skórce. Wykorzystanie grzałek o pulsacyjnym działaniu sprawia, że posiłki są smaczniejsze i zdrowsze, a przy tym zachowują wszystkie właściwości odżywcze.

Wygoda użytkowania

Producent zadbał o to, by korzystanie z urządzenia było niezwykle łatwe, bezpieczne i intuicyjne. Wszystkie wypieki możesz wygodnie kontrolować korzystając z inteligentnej termosondy, która precyzyjnie wskazuje poziom nagrzania przygotowywanych potraw. Dzięki niej łatwo określisz moment, w którym Twoje danie osiągnie właściwą temperaturę. Informacja o jej poziomie pojawi się na wyświetlaczu piekarnika albo na ekranie Twojego smartfona, jeśli korzystasz z aplikacji hOn. Dodatkowo, pełną widoczność wnętrza piekarnika zapewni połączenie dwóch bocznych lamp i nowej, emaliowanej powłoki o gładszej powierzchni. Dzięki temu możesz śledzić zmiany jakie zachodzą na powierzchni przygotowywanych potraw i mieć zawsze wszystko pod kontrolą. Co więcej, w pełni dotykowy wyświetlacz pozwala na wygodną i intuicyjną nawigację oraz łatwe zarządzanie wszystkimi trybami pracy urządzenia, umożliwia nie tylko pełną kontrolę, ale i wpisuje się w doskonały, nowoczesny design całego urządzenia.  Po zakończeniu pieczenia możesz wybrać automatyczne oczyszczenie piekarnika. Dzięki programowi pyrolizy ECO+  urządzenie w energooszczędny sposób czyści się samoczynnie. Wysoka temperatura rozkłada zabrudzenia powstałe w procesie pieczenia nawet w trudno dostępnych zakamarkach, które następnie zamieniają się w popiół, a po ostudzeniu urządzenia wystarczy je już tylko przetrzeć miękką ściereczką.

 

Więcej informacji:

https://www.euro.com.pl/piekarniki-do-zabudowy/haier-i-touch-steam-6-hwo60sm6ts9bh.bhtmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Studio 111
http://haier-ac.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 8 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »