Gospodarka » Żywność

Piękno chwili z nowym Carlo Rossi Intense Sweet Concord

Piękno chwili z nowym Carlo Rossi Intense Sweet Concord
Zobacz więcej zdjęć »
Piękno chwili dla każdej z kobiet znaczy coś innego. To moment szczęścia i radości, uśmiech kogoś bliskiego lub komplement od ukochanego. Te niezwykłe uczucia i gesty, które pozwalają doświadczyć piękna chwili, stały się inspiracją dla powstania nowego Carlo Rossi Intense Sweet Concord.

Obecna na listopadowej premierze nowego Carlo Rossi Intense Sweet Concord, aktorka Anna Dereszowska mówi: Piękno chwili to dla mnie umiejętność dostrzegania pozytywnych emocji w codzienności, są to przede wszystkim te wyjątkowe momenty, kiedy spędzam czas z najbliższymi lub czas tylko dla mnie, kiedy mogę oderwać się od wszystkich obowiązków. Razem z moim narzeczonym lubimy zrobić sobie taką randkę, wynająć pokój w hotelu i spędzić trochę czasu tylko we dwoje, to jedna z takich wyjątkowych chwil w moim życiu. Uwielbiam też wieczory filmowe w zaciszu domowym, kiedy jesteśmy wszyscy razem i siedzimy przy kominku.

Carlo Rossi Intense Sweet Concord to wino stworzone z myślą o kobietach oraz „pięknie chwili”- idealne na długie wieczory, podczas których można znaleźć czas na upragniony relaks i chwilę tylko dla siebie.

Nowy wariant Carlo Rossi to doskonałej jakości słodkie, czerwone wino gronowe stworzone na bazie winogron ze szczepu concord, oczarowujące głębokim, intensywnym smakiem 
i owocowym aromatem. Zaskakuje również całkiem nowym kształtem butelki, eksponującym unikatowy charakter wina, zaliczając je do kategorii premium.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grzes33

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 83639 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )