Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Piersi w prezencie pod choinkę

Piersi w prezencie pod choinkę
Zobacz więcej zdjęć »
Piersi są najchętniej poprawianą chirurgicznie częścią ciała w Polsce – wynika z sondy na temat chirurgii plastycznej przeprowadzonej przez spółkę Ratalnie.com, kredytującej zabiegi medyczne.

Zainteresowanych poprawieniem ich wyglądu jest aż 46% ankietowanych Polek. Prawdziwy wysyp operacji plastycznych przypada co roku na listopad i grudzień. Mężczyźni fundują nowe piersi swoim partnerkom... W prezencie pod choinkę. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- To prawda. Sygnały docierające do nas z rynku wskazują, że przed świętami Bożego Narodzenia wzrasta liczba operacji plastycznych piersi - mówi Jakub Czarzasty, prezes zarządu Ratalnie.com. - Dokładnych statystyk na ten temat nikt nie przeprowadzał, lecz z obserwacji współpracujących z nami klinik medycyny estetycznej faktycznie wyłania się tego typu trend.

Na zabieg decydują się najczęściej kobiety w wieku od 20 do 35 lat, choć wśród pacjentek licznie reprezentowane są również dojrzalsze panie. Co ciekawe, korekta wyglądu piersi przez część pacjentek wymieniana jest jako jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, takich jak narodziny dziecka czy ślub. Zabieg nie należy jednak do tanich. Prezent tego rodzaju kosztować może od kilku, do nawet 25 tysięcy złotych. W wielu klinikach można jednak rozłożyć płatność na raty.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (1)

  • avatar
    Michalina1983 2013-09-26 16:27:48

    Zanim zdecydujemy się na operację piersi warto zapoznać się z różnymi sposobami na poprawienie wyglądu piersi powiekszanie-biustu.net.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »