Technologie » Fotografia

Pierwsza kampania instax w telewizji i VOD w Polsce.

Pierwsza kampania instax w telewizji i VOD w Polsce.
Zobacz więcej zdjęć »
W grudniu ruszyła pierwsza w historii marki instax w Polsce kampania reklamowa w telewizji i na VOD. Kampania trwa dwa miesiące. Równocześnie prowadzone są działania w digitalu.

Billboardy sponsorkie instax towarzyszą programom w największych stacjach telewizyjnych TVN, Polsat i TVP. Kampania w okresie okołoświątecznym skierowana jest przede wszystkim do shoppera. W tym samym czasie spoty reklamowe emitowane są na VOD i w szeroko pojętym digitalu. Mają dotrzeć do młodszej grupy konsumentów/użytkowników instax.

Od jesieni 2019 r. Fujifilm prowadzi globalną kampanię promocyjną dla marki instax, komunikując wyjątkową wartość wydruków błyskawicznych pod hasłem “Don’t Just Take, Give.” Jej najnowsza odsłona spoty pt. „Give something real”, zachęca do zatrzymania tego, co najważniejsze - chwil i emocji, które dzielimy gdy jesteśmy razem, w świecie rzeczywistym, z przyjaciółmi i z ludźmi, których kochamy. Instax jest w centrum wszystkich tych chwil jako inspiracja, by je uchwycić, by zawsze dawać coś prawdziwego, namacalnego. Aparaty instax zdobyły dużą popularność jako produkty sprzyjające komunikacji „w realu” , a wielu użytkowników mówi wprost: “To naprawdę duża frajda dzielić się cennymi chwilami w postaci odbitek instax. Wręczając fizyczną odbitkę instax mam poczucie rzeczywistej więzi z przyjaciółmi.” Obecna kampania zachęca do dzielenia się i do radości z dawania.

Za obsługę kampanii w TV i na VOD odpowiada Mediahub Poland. Bluecloud Interactive odpowiada za adaptację kampanii na polskim rynku, prowadzenie kampanii mediowej w digitalu, obsługę marki w mediach społecznościowych, w tym konkursu konsumenckiego, oraz kreację billboardu sponsorskiego. Spoty reklamowe są adaptacją globalnej kampanii instax.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FUJIFILM Poland Sp. z o.o.
http://www.fujifilm.com/pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 8 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »