Technologie » Internet

Pierwsze wydarzenie Kaspersky Security Analyst Summit całkowicie online

Pierwsze wydarzenie Kaspersky Security Analyst Summit całkowicie online
Zobacz więcej zdjęć »
Eksperci ds. cyberbezpieczeństwa z firmy Kaspersky wraz ze swoimi kolegami z ogólnoświatowej branży bezpieczeństwa IT zapraszają na pierwsze w historii wydarzenie Security Analyst Summit (SAS) @ Home, które odbędzie się w dniach 28-30 kwietnia 2020 r.

SAS to coroczne wydarzenie, które gromadzi najwyższej klasy badaczy ds. walki z cyberzagrożeniami, organy ścigania z całego świata, jednostki CERT oraz przedstawicieli rządów i firm z następujących branż: finanse, technologia, służba zdrowia oraz edukacja. Podczas gdy wersja offline wydarzenia odbędzie się w późniejszej części tego roku w Barcelonie, organizatorzy zdecydowali się na zorganizowanie trzech dni sesji online, by móc podzielić się ze wszystkimi zainteresowanymi wiedzą przekazywaną z pierwszej ręki i umożliwić wzięcie udziału w sesjach szkoleniowych.

Program wydarzenia SAS@Home obejmuje wystąpienia czołowych badaczy ds. bezpieczeństwa zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego. Przedstawią oni niepublikowane wcześniej wyniki badań, najnowsze odkrycia dotyczące trendów cyberprzestępczych, nowe narzędzia oraz techniki i wiele więcej.

Prelegenci będą dostępni dla przedstawicieli mediów poprzez czat online.

Podczas wydarzenia zostaną poruszone następujące tematy:

·        zaawansowane cyberzagrożenia (APT),

·        świat po kryzysie,

·        zagrożenia wycelowane w kraje/rządy,

·        luki w zabezpieczeniach.

Data: 28-30 kwietnia 2020 r.

Czas: 17:00-19:00 czasu polskiego.

Aby wziąć udział w wydarzeniu SAS@Home, wystarczy dokonać rejestracji na stronie https://webinars.on24.com/securityweek/TheSAS2020.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe są dostępne na stronie https://www.kaspersky.pl/nowosci.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »