Rozrywka i wypoczynek » Sport

Piłkarskie rywalizacje

Piłkarskie rywalizacje
Zobacz więcej zdjęć »
Ta pełna pasji seria pokazuje najbardziej zaciekłe mecze w historii piłki nożnej. W ukazywanych spotkaniach nie chodziło tylko o sportowe współzawodnictwo. Tam w grę wchodziły różnice kulturowe, wyznaniowe, odwieczna rywalizacja między danymi nacjami, miastami.

Emitowane będą mecze Realu z Barceloną, które zawsze dostarczają kibicom wielu emocji. Rozgrywa się między nimi nie wypowiedziana wojna, którą za wszelką cenę każdy zespół chce wygrać. Jest to sprawa honoru, która nadaje tym spotkaniom niesamowitej temperatury.

Mecze Rangers kontra Celtic, czyli protestanci kontra katolicy, są kontynuacją odwiecznej walki między wyznawcami obu religii. Na boisko są przenoszone prywatne i kulturowe urazy i uprzedzenia, które szukają potwierdzenia w wyniku spotkania. Kolejne drużyny nie utrzymujące neutralnych stosunków to Manchester United i Liverpool, liga angielska, w której dwa przodujące zespoły i ich kibice pałają do siebie nienawiścią. W rozgrywkach nietrudno dopatrzeć się jakie relacje łączą obydwie grupy. Zobaczymy również potyczki między AC Milan i Inter Milan, Lazio i Roma, Arsenal i Tottenham Hotspur, Dynamo Zagrzeb i Hajduk Split, Ajax i Feyenoord. Warto zobaczyć i poczuć jak sportowcy bronią swoich wartości i przekonań w czasie gry.

Zapraszamy od 4 do 14 października, o godz. 21:00.
Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic!



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »