Dom » Architektura

Piotr Morawski z Pracowni Projekty Domów Lipińscy - laureatem programu ILETE.

Piotr Morawski z Pracowni Projekty Domów Lipińscy - laureatem programu  ILETE.
Zobacz więcej zdjęć »
Pracujemy z najlepszymi - tak można podsumować dokonania architektów z naszego biura. Pan Piotr Morawski jest tego najlepszym przykładem.

Miło nam zakomunikować, że Piotr Morawski z Biura Projektowego Projekty Domów Lipińscy, został laureatem międzynarodowego konkursu na najlepsza pracę dyplomową z zakresu budownictwa energooszczędnego, organizowanego przez europejski program ILETE - Initiative for Low Energy Training in Europe.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

ILETE to program współfinansowany przez Komisję Europejską, która aktywnie propaguje wzrost świadomości ekologicznej wśród Europejczyków. W tym celu inwestuje duże środki finansowe w kształcenie architektów, inżynierów i studentów z takich krajów jak: Francja, Hiszpania, Rumunia, Niemcy, Austria i Polska.  W ramach akcji ILETE odbyło się 16 seminariów dla przeszło 800 studentów oraz 500 profesjonalistów. Przygotowane zostały także liczne materiały dotyczące akcji i jej założeń: przewodniki regionalne o świadectwach i znakach energetycznych, konkursy, serwisy internetowe, ulotki. Wszystkie te działania mają na celu uświadamianie mieszkańców Europy, że można budować oszczędniej i bardziej ekologicznie, a przełoży się to nie tylko na ochronę środowiska, ale przede wszystkim na realne oszczędności, które pozostaną w naszych portfelach.

Temat budownictwa niskoenergetycznego jest szczególnie bliski Pracowni Projektowej Lipińscy Domy, ponieważ od lat specjalizujemy się w tym temacie. Propagujemy zarówno budownictwo energooszczędne jak i pasywne, czego wynikiem jest pierwszy i jedyny w Polsce, certyfikowany dom pasywny, zbudowany przez Lipińskich w Smolcu koło Wrocławia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

lipinscy

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »