Dom » Architektura

Małe i piękne projekty domów - nowy katalog Ciepłe Domy już w lipcu

Małe i piękne projekty domów - nowy katalog Ciepłe Domy już w lipcu
Zobacz więcej zdjęć »
Długo oczekiwany, nowy, tematyczny katalog z pracowni architektonicznej LIPIŃSCY DOMY będzie można nabyć już w lipcu. Katalog prezentuje projekty domów małych i pięknych.

Z  prawdziwą przyjemnością informujemy Państwa, że już w lipcu dostępny będzie kolejny numer  katalogu Ciepłe Domy, w którym znajdzie się kilkadziesiąt gotowych projektów domów, zebranych według klucza „domy małe i piękne”.

Większość zawartych w katalogu propozycji stanowić więc  będą projekty domów małych – do 140 m2 i oczywiście pięknych – o ciekawym wyglądzie, wysmakowanym detalu architektonicznym, funkcjonalnych, z przyjaznymi dla mieszkańców rozwiązaniami. Warto podkreślić fakt, że w  najnowszym numerze Ciepłych Domów będzie miała miejsce premiera 40 całkowicie nowych projektów domów, stworzonych zarówno na bazie naszych wieloletnich doświadczeń jak i uwag naszych Klientów. Staraliśmy się, by wszystkie propozycje były niebanalne, ale jednocześnie niedrogie w realizacji i ekonomiczne w eksploatacji. Znajdziecie tutaj Państwo projekty w takich technologiach jak Silka, Ytong, Porotherm i beton komórkowy.

Do najnowszego katalogu dołączone będzie także nasze inne wydawnictwo „Domy Premium”. Prezentowane w nim projekty to wyjątkowa kolekcja pięknych, komfortowych i ekologicznych domów jednorodzinnych o wyjątkowej architekturze, znakomicie rozwiązanych układach funkcjonalnych, a przede wszystkim niepowtarzalnych wnętrzach. Przez okres wakacji każdy projekt z kolekcji Domy Premium można będzie zakupić z 200 zł rabatem!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

lipinscy

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 3 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »