Moda » Odzież

Piotr Szwedes poprowadzi jesienne pokazy mody w Galerii SFERA

Piotr Szwedes poprowadzi jesienne pokazy mody w Galerii SFERA
Zobacz więcej zdjęć »
14 i 15 września Galerii SFERA zaprasza na jesienne pokazy mody. To dobra okazja do zapoznania się z najnowszymi modowymi kolekcjami, a także do zakupienia ich w atrakcyjnych cenach. W roli prowadzącego wystąpi Piotr Szwedes.

Kolorowo na wybiegu, kolorowo na ulicach

- „Ciesz się jesienią" - to pogodne i energetyzujące hasło tegorocznych jesiennych pokazów mody. Bogactwo barw i kolorów, różnorodność wzorów i deseni, kontrastowe zestawienia, miękkie i ciepłe tkaniny - tegoroczna jesień będzie piękna i barwna. To właśnie w tak pozytywnej aurze zaprezentowana zostanie najnowsza modowa propozycja Galerii Sfera - mówi Joanna Bierówka, specjalista ds. marketingu bielskiej galerii. Pokazy mody będą również okazją do odświeżenia zawartości swojej szafy. Będzie z czego wybierać - na prawie 20-metrowym wybiegu modelki i modele zaprezentują kolekcję ponad 50 najbardziej znanych i lubianych modowych marek. Wszystko w ekskluzywnym klimacie i atmosferze światowych wybiegów.

Nowe kolekcje w bezkonkurencyjnych cenach

Na czas pokazów mody w wielu sklepach zapanują specjalne rabaty, w niektórych sięgające nawet do 50%. Należy jednak pamiętać, że będą obowiązywać tylko przez dwa dni trwania pokazów.

W tym roku gościem specjalnym pokazów mody i jednocześnie prowadzącym będzie znany aktor Piotr Szwedes (Młode Wilki, Złotopolscy). Tegoroczny pokaz uświetni także występ grupy tanecznej ze Szkoły Tańca Atmosfera. Dodatkowo w sobotę nastąpi ogłoszenie wyników trwającego od miesiąca konkursu „Z fejsa na billboard".

Jesienne pokazy mody odbędą się w dniach 14-15 września (piątek - sobota) o godzinie 16:00 w foyer galerii II.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ew_pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »