Firma » Biznes

Piotr Tokarski Menedżerem Roku Regionu Łódzkiego 2011

Piotr Tokarski Menedżerem Roku Regionu Łódzkiego 2011
Zobacz więcej zdjęć »
Piotr Tokarski, Wiceprezes Grupy Paradyż zwyciężył w konkursie Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2011, w kategorii Duże Przedsiębiorstwo. W piątek, 20 stycznia odbyła się gala finałowa czwartej edycja tego konkursu.

Piotr Tokarski został nagrodzony m.in. za dynamikę rozwoju przedsiębiorstwa w ciągu ostatnich trzech lat, wdrożone inwestycje, innowacyjność oraz działalność społeczną.

Jest to zwycięstwo całej naszej firmy, wszystkich 1700 pracowników, których zaangażowanie przyczyniło się do osiągniętych i docenionych w konkursie sukcesów Grupy Paradyż. Wciąż zwiększamy wielkość sprzedaży, nasze udziały w rynku, konsekwentnie inwestujemy w nowe technologie.  Mam nadzieję, że rozwój naszego przedsiębiorstwa i innych dużych firm z woj. łódzkiego przyczyni się do szybkiego rozkwitu naszego regionu oraz przysłuży się jego mieszkańcom. Nagroda Menedżer Roku 2011 jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Bardzo się cieszę i dziękuję wszystkim, którzy docenili moją pracę w Grupie Paradyż, z którą jestem związany już 14 lat - mówi Piotr Tokarski, Wiceprezes ds. Produkcji Spółek Grupy Paradyż.

Konkurs Menedżer Roku Regionu Łódzkiego organizowany jest wspólnie przez redakcję Dziennika Łódzkiego oraz Łódzką Lożę Business Centre Club. W tej edycji elektorzy zgłosili 237 menedżerów, spośród których wyłoniono 150 kandydatów ubiegających się o tytuł Menedżera Roku w dwóch kategoriach - duża firma oraz małe i średnie przedsiębiorstwo.

Menedżerów oceniano na podstawie wcześniej wypełnionych ankiet, w których podawane były dane m.in. przychodów firmy, wyniku netto, aktywów, zatrudnienia, nakładów inwestycyjnych, badań oraz działań prospołecznych. Punkty przyznawano według kilku kryteriów, m.in. za skuteczność w zarządzaniu firmą, działalność charytatywną, wspieranie lokalnych inicjatyw oraz postępowanie etyczne w biznesie i przestrzeganie zasad uczciwej konkurencji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ceramika Paradyż
http://www.paradyz.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »