Technologie » Komputery

Pipavav — największa indyjska stocznia — wdroży system IFS Applications

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Pipavav Defence and Offshore Engineering Company Limited (PDOC) wdroży system IFS Applications™ w celu wsparcia działalności związanej z budową i remontami statków.

Rozwiązanie to usprawni działalność firmy PDOC w zakresie realizacji projektów, wykonywaną w stoczni o powierzchni 841 akrów w miejscowości Gujarat w Indiach.

 IFS Applications to kompleksowa platforma obejmująca zaawansowane rozwiązanie wspierające realizację projektów (project-based solution; PBS), umożliwiająca jednocześnie kontrolę kosztów oraz harmonogramowanie w czasie rzeczywistym. System usprawni działalność firmy PDOC i przyczyni się do zwiększenia jej efektywności dzięki zastąpieniu wielu niezależnych systemów informatycznych jednym, zintegrowanym rozwiązaniem.

Czytaj całość artykułu tutaj:http://www.erp-view.pl/erp/pipavav_najwieksza_indyjska_stocznia_wdrozy_system_ifs_applications.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »