Technologie » AGD - RTV

Płacenie kartą w Saturnie się opłaca!

Wakacje za nami i czas pomyśleć o nowych urządzeniach, które poprawią komfort pracy.


Już teraz mikro, mali i średni przedsiębiorcy, oraz osoby przez nich zatrudnione dokonujące jednocześnie zakupu na ich rzecz, mogą zyskać dodatkowe pieniądze na sprzęt elektroniczny. Wystarczy w dniach 1-30 września br. za zakupy, o wartości co najmniej 500 zł, zapłacić kartą Visa przeznaczoną do użytku służbowego i odebrać kartę podarunkową o wartości co najmniej 30 zł.

Wrzesień to miesiąc, kiedy wiele osób rozważa zakup nowego sprzętu elektronicznego - smartfona, laptopa czy lepszej drukarki. Powodów do odwiedzenia sklepów Saturn jest wiele, a już od 1 września klienci sieci posługujący się kartą Visa przeznaczoną do użytku służbowego zyskają jeszcze jeden - za zakupy otrzymają kartę podarunkową!

Aby wziąć udział w akcji wystarczy w dniach 1-30 września br. zrobić zakupy za kwotę co najmniej 500 zł w jednym z marketów Saturn, płacąc za nie kartą Visa przeznaczoną do użytku służbowego. W zamian otrzymamy kartę podarunkową o wartości 30 zł. Kwoty w ramach promocji sumują się, dlatego za każde dodatkowe 500 zł wydane w sklepach Saturn uczestnicy akcji otrzymają na karcie podarunkowej odpowiednią wielokrotność 30 zł. Dzięki promocji można otrzymać nawet 750 zł na zakupy w marketach sieci Saturn.

Szczegółowe informacje na temat promocji można znaleźć w sklepach Saturn oraz na stronie internetowej www.saturn.pl .


SATURN
Więcej informacji z firmy SATURN  ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »