Technologie » Telekomunikacja

Plantronics Bluetooth M25

Pierwszy zestaw słuchawkowy z baterią o 5 miesięcznej żywotności. Czy szybko wyczerpująca się bateria w twoim zestawie słuchawkowym uniemożliwia ci w pełni jego wykorzystanie i ogranicza komunikację podczas prowadzenia samochodu?

 Dla użytkowników, którzy oczekują że ich słuchawki będą zawsze gotowe do pracy Plantronics stworzył zestaw Bluetooth M25™, który pozostaje aktywny znacznie dłużej niż wszystkie inne dostępne dotąd na rynku.  

Dzięki wykorzystaniu technologii DeepSleep™ przy użyciu nowych słuchawek można komunikować się, słuchać muzyki, przeglądać podcasty lub korzystać z nawigacji nawet do pięciu miesięcy bez ich ładowania.

Tryb oszczędzania energii aktywuje się, kiedy M25™ pozostaje z dala od telefonu dłużej niż 90 minut i wprowadza go w stan uśpienia. Kiedy zestaw słuchawkowy znajdzie się znów w zasiągu telefonu, wystarczy go „obudzić” jednym przyciskiem na słuchawce. Ta praktyczna właściwość sprawia, że nowe rozwiązanie Plantronics jest idealne dla użytkowników, którzy często pozostawiają słuchawki w samochodzie.

- Zestaw Plantronics Bluetooth M25, który wchodzi właśnie na nasz rynek daje możliwość efektywniejszej komunikacji. Oferuje inteligentne zarządzanie poziomem energii, dzięki czemu słuchawki są zawsze gotowe do pracy kiedy ich potrzebujemy – komentuje Artur Woźniak, Projekt Manager w firmie KONTEL–TELECOM (www.kontel.pl), która jest głównym przedstawicielem marki Plantronics w Polsce.  

Ten niezwykle lekki, ważący zaledwie 8 gram zestaw słuchawkowy umożliwia ponadto odbieranie bądź odrzucanie połączeń za pomocą prostych komend głosowych „Answer” lub „Ignore”. Zapewnia do 11 godzin rozmowy, a w stanie uśpienia może pozostawać nawet do 150 dni. Słuchawki M25 posiadają mikrofon z funkcją redukcji szumu otoczenia i echa.

Producent zapewnia jego użytkownikom bezpłatny dostęp do serwisu głosowego i sms-owego Plantronics Vocalist® przez okres roku.

 

Cechy Plantronics M25

  • Tryb DeepSleep™ - wydłuża żywotność baterii nawet do pięciu miesięcy
  • Powiadomienia głosowe, które informują o czasie rozmowy, czy poziomie baterii i wielu innych parametrach
  • Lekki, kompaktowy design - waga 8 gram
  • Technologia A2DP
  • Cyfrowa redukcja hałasu i echa
  • Czas rozmowy do 11 godzin, 16 godzin czuwania lub 150 dni uśpienia w trybie DeepSleep

 

Cena 129 zł brutto

Dystrybucja AB, EURO-AGD, Komputronik, Media Markt, Saturn.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »