Technologie » Telekomunikacja

Plantronics Calisto 620

Bezprzewodowe połączenia konferencyjne z Twojego komputera i smartfonu. Bezprzewodowy głośnik Calisto® 620 został zaprojektowany do sprawnego zarządzania połączeniami UC z Twojego komputera i telefonu GSM lub tabletu.

Dzięki niemu każde miejsce, w którym się znajdziesz możesz zmienić w salę konferencyjną. Nowe rozwiązanie Plantronics jest już dostępne na naszym rynku w dystrybucji firmy Kontel - master dystrybutora tej marki w Polsce.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Bezprzewodowy, kompaktowy  głośnik Calisto® 620 został stworzony do prowadzenia audiokonferencji w dowolnej chwili i miejscu. Z nowym mobilnym urządzeniem Plantronics, które zapewnia bezprzewodową łączność UC zwiększysz wydajność swojej pracy. Zestaw ma wbudowany adapter Bluetooth® USB, dzięki czemu możesz swobodnie rozmawiać bez podłączania kabli.

Calisto® 620 obsługuje wszystkie powszechnie używane w komunikacji VoIP rozwiązania Unified Communications. Oferuje prosty interfejs użytkownika ułatwiający odbieranie/kończenie i wyciszanie połączeń oraz regulację głośności.

 Calisto 620 wyposażony jest w mikrofon dookólny i wysokiej mocy głośnik, co pozwala na jednoczesne korzystanie z niego przez kilka osób zgromadzonych w pobliżu urządzenia. Wielokierunkowy, pełnozakresowy mikrofon (360°) aktywuje się zgodnie z kierunkiem, z którego pochodzi głos mówiącego. Dzięki specjalnemu systemowi przekazywania dźwięku zapewnia komunikację w obu kierunkach, pozwalającą na jednoczesne mówienie i słuchanie.

 

Zaawansowana technologia redukcji szumów gwarantuje niezrównaną jakość szerokopasmowego dźwięku. Zintegrowane A2DP pozwala na odsłuchiwanie muzyki i przesyłanych podcastów. Dla wygody przenoszenia,  głośnik Calisto® 620 posiada wysokiej jakości, własne podróżne etui.   

 

Główne cechy produktu:

  • Bezprzewodowy  głośnik do połączeń z komputera i smartfonu

·         Łączy się z komputerem przez USB,  z telefonami GSM przez Bluetooth

·         Zaprojektowany do przenoszenia – idealny dla użytkowników laptopów, którzy chcą zamienić każde miejsce pracy w salę konferencyjną

·         Kompatybilny z systemem Windows i MAC OS

·         Czas rozmów do 7 godzin i do 5 dni czuwania

·         Gwarancja 2 lata

 

Wraz z oprogramowaniem Plantronics Spokes dodatkowo:

·         Kontrola połączeń pomiędzy kilkoma smartfonami  

·         Wskaźnik poziomu naładowania baterii na ekranie komputera

·         Dostosowanie ustawień,  w tym notyfikacji  połączeń oraz pokrewnych opcji

·         Automatyczne uaktualniana UC podczas połączeń komputerowych i prowadzonych przez telefon GSM

Cena: 129 EUR netto

 

Dystrybucja AB, EURO-AGD, iSpot, Komputronik, Media Markt, Saturn, Techdata.

Master dystrybutor marki Plantronics w Polsce – firma KONTEL www.kontel.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »