Technologie » Telekomunikacja

Plantronics Voyager Legend

Plantronics Voyager Legend
Zobacz więcej zdjęć »
Zestaw słuchawkowy Voyager Legend w smukłej, zminimalizowanej formie to nowa odsłona ikony Plantronics z wielokrotnie nagradzanej linii Voyager.

Wykorzystując intuicyjną mobilną technologię nowa słuchawka dostarcza dźwięk o wyjątkowej jakości. Dzięki temu Voyager Legend™ jest idealnym narzędziem zarówno do komunikacji w pracy, jak i w życiu codziennym.

Połączenie precyzyjnie wyważonego dźwięku, technologii Smart Sensor™ z intuicyjnymi, reagującymi na głos czujnikami sprawia, że Voyager Legend jest najbardziej przyjaznym dla użytkownika zestawem Bluetooth® firmy Plantronics.  

Dzięki trzem mikrofonom oraz wzmocnionemu DSP zapewnia naturalnie brzmiący dźwięk głosu i maksymalnie redukuje szum spowodowany wiatrem i ruchem, jak również hałas otoczenia. Za sprawą nowatorskiej technologii Smart Sensor połączenie intuicyjnie kierowane jest albo do telefonu albo słuchawki, za pośrednictwem której i można je automatycznie odbierać, kiedy umieszczona jest na uchu.

Voyager Legend informuje o poziomie naładowania baterii i statusie połączenia oraz identyfikuje rozmówcę w formie powiadomień głosowych. Reaguje na komendy głosowe „odbierz” lub „ignoruj” i „paruj”. Dla tej funkcji standardowo ustawiony jest język angielski. Dostępne języki to: angielski, francuski, niemiecki i hiszpański.   

- Plantronics jest znany ze swojej pionierskiej pracy nad ulepszaniem technologii komunikacyjnej, a nowy Voyager Legend jest tego dowodem – mówi Renee Niemi, wiceprezes Działu Rozwiązań Komunikacyjnych w firmie Plantronics. – Słuchawka jest jedynym produktem na rynku wykorzystującym technologię Smart Sensor. Dlatego nawet w najbardziej wymagających warunkach jest wyjątkowo dobrze przygotowana, aby zapewnić doskonałą komunikację wszystkim użytkownikom.  

Przyciski: odbierz/zakończ, komend głosowych, włączania/wyłączania i wyciszania zapewniają wygodę i kontrolę. Opcjonalne akcesoria, jak etui służące do ładowania słuchawki podczas przenoszenia i stacja dokująca umożliwiająca ładowanie słuchawki, dają pewność, że zestaw jest zawsze gotowy do użycia.

Voyager Legend oferowany jest również w wersji zoptymalizowanej do Unified Communications (UC), zapewniając akcesoria ułatwiające inicjowanie i odbieranie połączeń z telefonu komórkowego lub komputera (PC). W zestawie z Voyager Legend UC znajduje się etui służące także do ładowania, stacja dokująca do ładowania i mini adapter Bluetooth USB do połączeń komputerowych (PC).

 

Dodatkowe cechy zestawu:

 • Do 7 godzin rozmów
 • Do 11 dni czuwania
 • Bluetooth® v3.0
 • Szerokopasmowy dźwięk
 • Monity dźwiękowe m.in. identyfikacja dzwoniącego
 • A2DP dla strumieniowego przesyłania dźwięku
 • Technologia Multipoint
 • Wskaźnik poziomu naładowania baterii słuchawki na wyświetlaczu  iPhone’a i iPada

 

Aplikacje mobilne Plantronics:

 • Nowa aplikacja Find MyHeadsetTM   na Android™ (darmowe aplikacje na Google Play)
 • Vocalyst™ - serwis głosowy i tekstowy (darmowy serwis przez pierwszy rok)
 • InstantMeetingdla połączeń konferencyjnych (dostępne po zakupie)

 

 Cena  brutto: 399 zł

Dystrybucja AB, EURO-AGD, Komputronik, Media Markt, Saturn.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »