Dom » Budownictwo

PŁYTY „50 KWADRAT”

PŁYTY „50 KWADRAT”
Zobacz więcej zdjęć »
Zalety płyty 50² to przede wszystkim szybka zabudowa przestrzeni z zachowaniem harmonijnego rytmu kompozycyjnego oraz przystosowanie do ruchu kołowego.

Dedykowane do zabudowy dużych i szerokich przestrzeni - podjazdów, placów i alej – dzięki swym wymiarom pozwalają na ich szybka zabudowę. Harmonijny i regularny rytm całej kompozycji przestrzennej wydobywa prosta forma kwadratu w połączeniu z fazowanymi fabrycznie krawędziami płyt. Tym co zdecydowanie odróżnia 50² od większości płyt to jej grubość (7 cm), co pozwala na wykorzystanie ich dla ruchu pieszego i samochodów osobowych (do 3,5 tony). Niewiele płyt jest w stanie spełnić takie wymagania.


Sześć wersji kolorystycznych i dwa rodzaje wykończeniach powierzchni dopasują się do każdego otoczenia - zabytków, obiektów sakralnych, miejsc użyteczności publicznej. Także do prywatnych posesji o nowoczesnej architekturze i aranżacji. Płyty płukane w górnej części mają odsłonięte naturalne, szlachetne kruszywa.

Płyty gładkie można kupić w szarej, czerwonej i grafitowej barwie, natomiast płukane w kolorze jasnego i ciemnego granitu oraz melanżu antracytowego. Ostatnia wymieniona barwa to autorska mieszanka laboratoriów producenta.


Uzupełnieniem płyt 50² są gotowe bloki schodowe o podobnej kolorystyce, które pozwalają na szybkie i proste budowanie schodów i różnicowanie poziomów wykonywanej nawierzchni.


WYMIARY: 50 x 50 x 7 cm

KOLORY: szary, ciemny granit, jasny granit, melanż antracytowy, czerwony, grafitowy gładki

WYKOŃCZENIE POWIERZCHNI: gładkie lub płukane; krawędzie fazowane

PRODUCENT: Buszremp { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120% }Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nota bene

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »