Firma » Biznes

PM Group po polsku w sieci

Jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych na świecie firm projektowych i zarządzających realizacją inwestycji - PM Group - uruchomiła nową stronę internetową. Polska wersja witryny www firmy to nie tylko jej wizytówka, ale także kompleksowa informacja o aktualnościach i trendach w branży.

Na nowej stronie PM Group, poza informacjami, które przybliżają filozofię i specyfikę działania firmy, można znaleźć informacje o światowych trendach inwestycyjnych w różnych sektorach przemysłu, panujących na międzynarodowych rynkach.

Prezentują je m.in. przykłady realizacji, które podczas swojej 15-letniej działalności na polskim rynku przeprowadziła firma. Są wśród nich inwestycje realizowane dla międzynarodowych partnerów działających w różnych sektorach, od spożywczego i kosmetycznego poprzez zaawansowane technologie, aż po motoryzację i lotnictwo. - Nasi eksperci w swojej pracy wykorzystują innowacyjne rozwiązania projektowe, nowoczesne systemy zarządzania i sprzęt, który pozwala na realizację najbardziej wymagających projektów.  Dzięki temu odpowiadamy na coraz wyższe wymagania naszych klientów i pozostajemy w czołówce firm w branży - mówi Joanna Bensz, dyrektor ds. rozwoju i marketingu w PM Group.

Nowa strona PM Group prezentuje także sylwetki doświadczonych specjalistów polskiego oddziału firmy. - Przedstawiamy ekspertów, którzy przez ostatnie lata pracowali przy kompleksowych projektach inwestycyjnych dla najbardziej wymagających klientów, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym - mówi Joanna Bensz. Partnerzy PM Group w Polsce w to m.in. 3M, DELL, Procter & Gamble, Weyerhaeuser, L'Oreal, Colgate-Palmolive, Fresh Start Bakeries,  jak też Uniwersytet Jagielloński, Lotnisko im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu, GDDKiA w Opolu i Urzędy Miast Wrocławia, Legnicy, Poznania, Szczecina czy Jeleniej Góry.

Nowa strona firmy dostępna jest pod adresem http://www.pmgroup-global.com/

Informacje o PM Group

 

PM Group jest międzynarodową firmą oferującą kompleksową obsługę projektów inwestycyjnych poprzez świadczenie wielobranżowych usług projektowych, zarządzania realizacją inwestycji i konsultingu technicznego. W Polsce zatrudnia blisko 200 inżynierów i architektów.

Do klientów PM Group z sektora prywatnego należą m.in. DELL, 3M, LG Display, Pittsburgh Glass Works, Electrolux, Funai, Procter & Gamble, Weyerhaeuser, L'Oreal, Colgate-Palmolive, Fresh Start Bakeries, Pasta Food Company, Cargill, Wedel, Unilever i McCain Poland. W ramach projektów realizowanych w sektorze publicznym firma współpracowała m.in. z Uniwersytetem Jagiellońskim, Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, Lotniskiem im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu, GDDKiA w Opolu, Urzędami Miast Wrocławia, Legnicy, Poznania, Szczecina i Jeleniej Góry, MPWiK w Krakowie, PWiK w Brzegu, Związkiem Miast i Gmin Dorzecza Parsęty w Karlinie oraz Agencją Rozwoju Regionalnego „Agroreg".

W 2008 roku za dużą dynamikę rozwoju firma otrzymała od Brytyjsko - Polskiej Izby Handlowej nagrodę
w kategorii Business Development. W 2010 roku nagrodzono ją tytułem Lidera Eko-inwestycji za projekt poprawy gospodarki wodno-ściekowej aglomeracji jeleniogórskiej. Jest też dwukrotnym laureatem Gazeli Biznesu i Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego oraz pierwszej nagrody w konkursie Bezpieczna Budowa 2008 i wyróżnienia w tym samym konkursie w 2011 roku, organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy i Okręgowe Inspektoraty Pracy.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PM Group Polska
http://www.pmgroup.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »