Dom » Ogrody

Pochwal się najpiękniejszym ogrodem, balkonem, tarasem i wygraj 1000 zł na zakupy w Zielonym Centrum

Pochwal się najpiękniejszym ogrodem, balkonem, tarasem i wygraj 1000 zł na zakupy w Zielonym Centrum
Zobacz więcej zdjęć »
Za kilka dni mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mieli okazję do pochwalenia się swoimi ogrodami, balkonami i tarasami. 9 lipca rusza bowiem konkurs „Najpiękniejszy ogród, balkon, taras” organizowany przez Galerię Ogrodniczą Zielone Centrum.

Zwycięzcy nagród głównych otrzymają bony o wartości 1 000 złotych do wykorzystania w Zielonym Centrum. Łączna pula nagród we wszystkich etapach i kategoriach wynosi 4 350 zł plus nagrody rzeczowe w postaci atrakcyjnych zestawów artykułów ogrodniczych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


- Wiemy, jak ogromną radość sprawia praca w ogrodzie. Dzięki niej czujemy się odprężeni i zrelaksowani. Cieszy nas każdy efekt włożonych starań: kwitnące kwiaty, zadbany trawnik, zdrowe owoce - mówi Paweł Kolasa, prezes spółki HORTICO S.A., która jest właścicielem Galerii Ogrodniczej Zielone Centrum. To właśnie przyjemność dbania o „zakątki zieleni” stała się punktem wyjścia do zorganizowania konkursu.


Wszyscy zainteresowani będą mogli umieścić zdjęcia ogrodu, balkonu lub tarasu za pomocą aplikacji konkursowej, znajdującej się na fan page'u Zielonego Centrum. Fani Galerii Ogrodniczej będą oddawać swoje głosy na te zdjęcia, które – ich zdaniem – są najładniejsze. Dopiero później jury zadecyduje, kto powinien wygrać w każdej z trzech kategorii.


- We Wrocławiu oraz jego okolicach jest mnóstwo pięknych, zadbanych ogrodów, balkonów, tarasów. Ich zagospodarowanie wymaga ogromnej ilości czasu, chęci, cierpliwości i kreatywności. Warto się nimi pochwalić, a przy okazji zyskać szansę na wygranie jednej z wielu atrakcyjnych nagród: bonów zakupowych o wartości 1000, 300 i 150 zł - wyjaśnia Paweł Kolasa.


Konkurs „Najpiękniejszy ogród, balkon, taras” odbędzie się w dniach 9 lipca - 19 sierpnia. Zostanie podzielony na dwie edycje (pierwsza: 9-29 lipca; druga: 30 lipca - 19 sierpnia). Ogłoszenie wyników nastąpi 25 sierpnia.

Partnerzy: Przedsiębiorstwo INTERMAG Sp. z o.o.
Patroni medialni: Gazeta Wrocławska, www.DzielniceWrocławia.pl, www.MiejskiOgrodnik.pl
Więcej informacji na www.zielone-centrum.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »