Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Warsztaty plastyczno-teatralne dla dzieci

Warsztaty plastyczno-teatralne dla dzieci
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższy weekend wrocławskie dzieci będą mogły wziąć udział w bezpłatnych warsztatach plastyczno-teatralnych organizowanych w ramach „Wakacyjnej Akademii Umiejętności”. Zgłoszenia przyjmowane są do środy 1 sierpnia.

Zbudujemy scenę, zaprojektujemy kostiumy, wcielimy się w rolę aktorów, wystawimy sztukę na deskach Arkad Wrocławskich” - takimi słowami Arkady Wrocławskie zachęcają rodziców do zapisywania swoich dzieci na warsztaty plastyczno-teatralne.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Warsztaty odbędą się 3 (piątek) i 4 (sobota) sierpnia w Centrum. Pierwszego dnia, pod okiem wykwalifikowanych animatorów, dzieci będą przygotowywać scenografię, rekwizyty i kostiumy oraz uczyć się ról i odgrywać krótkie skecze. Uwieńczeniem ich wysiłków będzie wystawienie sztuki teatralnej w drugi dzień warsztatów przed publicznością w Arkadach Wrocławskich. Organizatorzy zapowiadają gry, zabawy i nagrody dla najzdolniejszych maluchów.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Zgłoszenia przyjmowane są na facebookowym fan page'u Arkad Wrocławskich do 1 sierpnia. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »