Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

„POD JABŁONIĄ” – NOWA SERIA FILMÓW ORAZ PREMIEROWY SEZON SERIALU „ŚLEDZTWO PROWADZI WATZMANN”

„POD JABŁONIĄ” – NOWA SERIA FILMÓW ORAZ PREMIEROWY SEZON SERIALU „ŚLEDZTWO PROWADZI WATZMANN”
Zobacz więcej zdjęć »
Romance TV zaprasza na dwa premierowe filmy nowej serii „Pod Jabłonią”. Tym razem bohaterkami są trzy skrajnie różne kobiety, które los sprowadził pod jeden dach. Na widzów czeka z pewnością wiele emocji i wzruszających historii.

Na premiery stacja zaprasza w dwie środy 15 i 22 listopada o godz. 20:00. Również w listopadzie na antenie zagoszczą nowe odcinki serialu kryminalnego „Śledztwo prowadzi Watzmann”. 5 sezon Romance TV wyemituje od 21 listopada o g. 17:55.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„Pod jabłonią” – nowa seria – premiery w środy, 15 i 22 listopada, g. 20:00

„Pod jabłonią” to nowa, urokliwa seria, w której można zobaczyć, jakim się jest! Chodzi o trzy kobiety, które nie mogłyby jeszcze bardziej się od siebie różnić, a są to wdowa Frieda, cieśla Tinka i konserwatorka zabytków Jasmin. Zbieg okoliczności sprawia, że zamieszkują pod jednym dachem, a tam oczywiście może zdarzyć się wszystko. „Pod jabłonią – Uwaga! Grozi złamaniem”, premiera, w środę, 15 listopada o g. 20:00 oraz „Pod Jabłonią – wszystko płynie” – premiera również w środę 22 listopada o g. 20:00.

„Śledztwo prowadzi Watzmann” – premiera 5 sezonu – wtorek, 21 listopada, g. 17:55

Od 1 listopada na antenie Romance TV zagości ponownie jeden z ulubionych seriali kryminalnych widzów - „Śledztwo prowadzi Watzmann”. Od początku miesiąca w każdy dzień tygodnia, od poniedziałku do piątku o g. 17:55 stacja zaprasza na reemisję znanych już odcinków, zaś od 21 listopada pokazane będą premierowe odcinki (w Polsce 5 sezon). Co czeka na widzów? Beissl otrzymuje informację o zwłokach leżących na brzegu rzeki. Od lekarki sądowej dowiaduje się, że martwy bloger padł ofiarą napaści. Zabójcę interesował laptop zabitego. Czy był to motyw?

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Ingi Lindström, Utty Danelli oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Górscy Ratownicy”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Za dystrybucję Romance TV w Polsce odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Polsat Box, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczuciaromance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczuciaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ormanaanetaa@gmail.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »