Kultura, sztuka » Kultura

Podaruj najbliższym odrobinę słodkiej miłości

Podaruj najbliższym odrobinę słodkiej miłości
Zobacz więcej zdjęć »
Walentynki to jeden z najbardziej romantycznych dni w roku - pełen miłości i ciepła, na który chyba nikt nie pozostaje obojętny. I choć o okazywaniu uczuć i wdzięczności powinniśmy pamiętać każdego dnia, to właśnie 14 lutego możemy docenić nie tylko ukochaną połówkę, ale i innych bliskich.

Marka McVitie’s ma kilka pomysłów na to, jak jutrzejszy dzień w prosty sposób uczynić słodkim i wyjątkowym.
 
Romantyczne śniadanie do łóżka
Chyba nic nie daje takiej radości jak posiłek przygotowany przez ukochaną osobę. Uroczą niespodzianką będzie słodkie śniadanie podane do łóżka. Świeżo wyciskany sok z pomarańczy, ciasteczka McVitie’s Digestive The Original, zestaw powideł, plasterki owoców lub warzyw, do tego czerwona róża i romantyczna muzyka w tle. Jesteśmy pewni, że taki poranek sprawi, że Walentynki będą bardziej niż wyjątkowe!
 
Kulturalny upominek
Teatr, kino czy koncert muzyczny to zawsze dobry pomysł. Zaproszenie na koncert czy spektakl to podwójna przyjemność, bo daje możliwość spędzenia czasu razem, o który w akyualnie tak ciężko. Mama, przyjaciółka czy babcia z pewnością docenią zaproszenie na babski wieczór, który zawsze możesz urozmaicić z odwiedzinami w ulubionej cukierni czy kawiarni. Wspólny czas to jeden z najcenniejszych prezentów jaki możemy podarować bliskim.
 
Pomysł last minute
Jeśli Walentynki nadeszły szybciej niż się tego spodziewałeś, pamiętaj o tym, że nie wielkość czy wartość materialna prezentu się liczy, a jego szczerość i sam gest. Ramka ze wspólnym zdjęciem, ulubiona książka z dedykacją od serca czy płyta z romantycznymi piosenkami, są naprawdę dobrymi pomysłami. Wzbogać prezent niezawodnym dodatkiem – kwiatami lub słodkością, my polecamy ciasteczka McVitie’s. I prezent gotowy! 
 
Życzmy wszystkim cudownych Walentynek, pełnych miłości i uśmiechu. Niech ten dzień inspiruje nas do okazywania uczuć i doceniania bliskich nie tylko od święta, ale codziennie, każdego dnia.
 
Szczęśliwego Dnia Kupidyna! 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Paulina Rucińska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »