Dom » Budownictwo

Podłoga ze szkła na targach SIBEX

Szklana podłoga, płyty z żywicy syntetycznej z zatopionymi naturalnymi liśćmi oraz szereg innych nowoczesnych rozwiązań budowlanych będzie można zobaczyć w najbliższy weekend, (25-27 lutego), podczas Targów Budowlanych SIBEX w centrum targowo-wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu.

Targi Budowlane SIBEX (www.sibex.pl) to największa w południowej Polsce impreza wystawiennicza poświęcona prezentacji najnowszych trendów w budownictwie i wyposażeniu wnętrz. To także okazja do spotkania i nawiązania kontaktów biznesowych, znalezienia firm wykonawczych, czy zweryfikowania koncepcji projektowanej inwestycji. Na wystawie będzie można zapoznać się z ofertą 250 firm. Wystawcami są głównie firmy polskie, ale nie brak też gości z zagranicy. W tym roku wystawcy przyjadą nawet z egzotycznego Madagaskaru.

Podczas targów prezentowane jest wszystko, co wiąże się z budową, czy remontem domu: okna, drzwi, wyposażenie wnętrz, schody i podłogi, kamień i ceramika, dachy, wyposażenie ogrodowe, materiały budowlane i ich komponenty, ogrodzenia, narzędzia i maszyny budowlane.

W specjalnie wydzielonej strefie będzie można zobaczyć ekspozycje producentów i dystrybutorów produktów związanych z kompleksowym wyposażeniem wnętrz. To pierwsze Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR (www.silesiainterior.pl ). Wezmą w nich udział salony wnętrzarskie i hurtownie, doradcy i projektanci wnętrz, designerzy. Jedną z targowych ciekawostek będą płyty z żywicy syntetycznej z zatopionymi naturalnymi liśćmi.

Specjalnie wydzielony zostanie też Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM-INSTAL (www.silterm.pl) z szeroką ofertą pieców do ogrzewania domków jednorodzinnych i nowymi technologiami grzewczymi.

Ofertę całych targów uzupełnią firmy budowlane i deweloperskie, projektanci domów, doradcy kredytowi, najważniejsze wydawnictwa branżowe i portale internetowe oraz kilkanaście banków – zgrupowane w części Targów Mieszkaniowo-Developerskich (www.targimieszkaniowe.exposilesia.pl).

Wśród wydarzeń towarzyszących wystawie znalazły się m.in.: 6. Konferencja Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla z Zabrza poświęcona piecom centralnego ogrzewania, konferencja „Dom pełen energii” - organizowana przez Klaster Technologii Energooszczędnych z Katowic i czasopismo GLOBEnergia z Krakowa oraz prezentacja i konferencja prasowa firmy A-P ŻORY.

Podczas targów SIBEX 2011 odbędą się też Śląskie Mistrzostwa Dekarzy, w trakcie których, oprócz obejrzenia zawodów najbardziej wprawnych adeptów sztuki dekarskiej, będzie można również uzyskać praktyczne informacje i dowiedzieć się, jakie są najczęściej popełniane błędy podczas krycia dachu oraz jak ich unikać.


Dla zwiedzających organizatorzy przygotowali specjalne niespodzianki – kto weźmie udział w konkursie na hasło promujące targi ma szansę wygrać weekendowy pobyt w ośrodku SPA&Wellness.

Więcej informacji o targach na stronie www.sibex.pl

Biuro Prasowe Expo SilesiaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Expo Silesia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »