Gospodarka » Żywność

Pojemniki Micro Box PLAST TEAM

Pojemniki Micro Box PLAST TEAM
Zobacz więcej zdjęć »
Pojemniki Micro Box PLAST TEAM do przechowywania i podgrzewania żywności zapewniają wygodę użytkowania i zachowanie wszystkich walorów przechowywanych i podgrzewanych w nich potraw.

Wykonane są ze specjalnej odmiany polipropylenu, opracowanej w wyniku długotrwałych badań przez laboratoria Plast Team. Spełnia on restrykcyjne normy europejskie dotyczące produktów mających kontakt z żywnością i przeznaczonych do podgrzewania. Ma unikalne właściwości użytkowe. Jest wyjątkowo odporny na złamanie lub zarysowanie, a przy tym wystarczająco elastyczny, aby nie sprawiać problemów przy użytkowaniu.

Żywność w najmniejszym stopniu nie zmienia swoich właściwości zapachowych i smakowych w trakcie przechowywania i podgrzewania, co potwierdzają liczne testy organoleptyczne. Pojemniki Micro Box uzyskały w niezależnych testach najlepsze z możliwych wyników. Mogą służyć do przenoszenia żywności, przechowywania w lodówce lub podgrzewania w kuchence mikrofalowej.  Szeroka gama pojemności (od 1, 3 do 5 litrów) umożliwia przechowywanie i podgrzewanie zarówno pojedynczych porcji obiadowych, jak i zupy czy gulaszu dla kilkuosobowej rodziny. Rozmiary są dostosowane do wielkości komory standardowej kuchenki mikrofalowej i umożliwiają swobodny obrót naczynia. Pojemniki mają prostokątny kształt, ułatwiający przechowywanie i porządkowanie. Ich zaokrąglone dla bezpieczeństwa brzegi nie kaleczą rąk i nie dziurawią toreb, w których pojemniki są przenoszone.  Pokrywki pojemników posiadają dwa wyprofilowane uchwyty, umożliwiające łatwe otwarcie pudełka nawet mokrymi rękami. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary nie stwarza on zagrożenia przypadkowego zahaczenia i nieumyślnego otwarcia pudełka.  Całość posiada estetyczny, nowoczesny kształt i dyskretny design, dzięki czemu pasuje do każdej kuchni, nie tworząc dysonansu z jej wystrojem  Pojemności: 1.3 L, 2.3 L, 2.7 L, 5.1 LCena: 5,42 zł; 5,90 zł; 8,79 zł; 10,20 zł (ok. 5-10 zł)

Komplet talerzy Micro + stojak

Dla osób, które często podgrzewają w kuchence mikrofalowej gotowe porcje obiadowe, zaprojektowano komplet pojemników – talerzy, przystosowanych specjalnie do tego celu, wraz ze stojakiem, umożliwiającym równoczesne podgrzewanie dwóch porcji. Cena: 20,60 zł Talerz podzielony na trzy części pozwala oddzielić od siebie odgrzewane potrawy. Posiada przykrywkę z otwieraną klapką, co umożliwia podgrzewanie bez zdejmowania pokrywy, chroniącej potrawy przed wysuszeniem.

Cena: 7,68 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »