Gospodarka » Żywność

Pojemniki PLAST TEAM

Pojemniki PLAST TEAM
Zobacz więcej zdjęć »
Pojemniki firmy PLAST TEAM dostosowane są do różnorodnych potrzeb kuchennych i różnych rodzajów produktów sypkich. Funkcjonalne, oryginalne i niezastąpione w każdej kuchni.

Przechowywanie mąki, cukru, ryżu, kasz czy makaronów wymaga dobrej organizacji. Oryginalne opakowania tych artykułów rzadko spełniają podstawowe warunki funkcjonalności przy przechowywaniu. Dla gospodyni liczy się łatwy dostęp do wybranego produktu, łatwe dozowanie go, ochrona przed nieumyślnym rozsypaniem i zabrudzeniem. Ważna jest także możliwość szybkiej oceny, ile produktu mamy w danym momencie do dyspozycji (np. przy planowaniu zakupów na obiad). Równie istotna jest ochrona przechowanych produktów przed wilgocią (nieuchronną w kuchni) i nieproszonymi gośćmi, takimi jak mrówki faraona czy mole zbożowe. Ciężkie, szklane słoiki, które czasami są używane do tego celu są niewygodne i niepraktyczne. Szczelne, lekkie pojemniki o przezroczystych ściankach, z pokrywą ułatwiającą przesypywanie i precyzyjne dozowanie, są niezastąpione w tej roli.

 Pojemniki „Mary”

Eleganckie, lekkie, okrągłe pudełka o całkowicie przezroczystych ściankach. Pokrywa w kolorze platyny posiada gwint (można ją odkręcić i zdjąć w całości), oraz otwarcie od góry. Zatrzask w postaci „języczka” zabezpiecza pokrywę przed otwarciem – pojemnik można bez obaw chwytać za pokrywę. Dodatkowy gumowy komponent w pokrywie zapewnia jej szczelność. 

Pojemności: 0.6 L, 1.1 L, 2 L, 2.7 L, 2,6 L (do spaghetti)

Pojemniki z uchwytem w pokrywie

Eleganckie, lekkie, okrągłe pudełka o całkowicie przezroczystych ściankach. Pokrywa w kolorze platyny jest zamocowana wewnątrz pudełka, dzięki czemu nie otworzy się przypadkowo. Otwierana jest przy pomocy uchwytu – przycisku znajdującego się we wgłębieniu pokrywy.

Pojemności: 0.6 L, 0.8 L, 2.6 L, 1L, 1,8 L, 2,6 L ( do spagetti)

 Pojemniki „Easy Click”

Prostokątne pojemniki, dzięki swojemu kształtowi, łatwiej mieszczą się w szafce kuchennej. Wykonane z lekkiego tworzywa, całe przezroczyste, włącznie z pokrywą, obramowaną tylko brzegiem w kolorze platyny. Pokrywa jest zamykana na klipsy.  

Pojemności:  0.85 L, 1.2 L, 1.7 L, 2.6 L Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »