Firma » Biznes

Polacy dumni ze Śnieżki

Polacy dumni ze Śnieżki
Zobacz więcej zdjęć »
Polacy uznali farby marki Śnieżka za godne polecenia swoim znajomym obcokrajowcom.

Polacy uznali farby marki Śnieżka za godne polecenia swoim znajomym obcokrajowcom. Badanie przeprowadził TNS OBOP na ogólnopolskiej reprezentatywnej grupie osób powyżej 15 roku życia. Respondenci wskazali w nim marki, z których są dumni i którymi chcieliby się chwalić za granicą. W tym konsumenckim badaniu Śnieżka znalazła się w pierwszej trójce wśród marek z branży budowlanej.

 

To bardzo cenne wyróżnienie – mówi Łukasz Dobrowolski, Dyrektor ds. Marketingu. Opinie konsumentów są dla nas bardzo ważne. Dzięki temu badaniu wiemy, że używając naszych produktów, konsumenci sprawdzili je na tyle, by polecić produkty znajomym za granicą. Chcemy, by Polacy byli dumni ze swoich marek, dlatego dbamy o jakość farb, wprowadzając innowacje i wciąż poszerzamy ofertę – dodaje Łukasz Dobrowolski.

 

Wyniki badań zostały także przedstawione podczas I Forum Polskiego Produktu. Celem spotkania prezesów i właścicieli największych polskich firm - które odbyło się pod koniec października, było wypracowanie programu wspierania rozwoju polskich produktów.

 

Uczestnicy uznali, że potrzebna jest ogólnopolska kampania edukacyjna, która wytłumaczy dlaczego warto kupować polskie produkty, jaki ma to wpływ na polską gospodarkę oraz pokaże, że Polacy mogą być dumni ze swoich produktów. Działania w tym zakresie będą wkrótce realizowane.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

p.wrona

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »