Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Poland Trek i Quo Vadis - zgodnie z planem

Poland Trek i Quo Vadis - zgodnie z planem
Zobacz więcej zdjęć »
Za uczestnikami pionierskiej wyprawy Poland Trek pierwszy etap podróży. Mozolna wędrówka przez niebezpieczne polskie góry i pierwsze bezcenne wrażenia spisane w notatnikach QUO VADIS!

Przewodzący wyprawie belgijski podróżnik Louis-Phillipe Loncke już pierwszego dnia ekspedycji przekonał się, jak nieprzyjazne warunki panują niekiedy w polskich Tatrach. Koszmarna pogoda spowodowała, że wszyscy turyści postanowili przerwać wspinaczkę. Wszyscy... oprócz Belga.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jak później przyznał pomysłodawca Poland Trek, był to jeden z najtrudniejszych dni w jego podróżniczej karierze. Mimo niedogodności, jeden z najlepszych ekstremalnych podróżników świata wraz w towarzyszącym mu polskim poszukiwaczem przygód Tomaszem Grzywaczewskim zdobyli najwyższy szczyt w naszym kraju – Rysy! W nadzwyczajnych warunkach znakomicie spisały się również towarzyszące uczestnikom wyprawy notatniki Quo Vadis.

W chwilach, gdy wyczerpują się baterie elektronicznych urządzeń, jedynym sposobem na utrwalenie ulotnych wrażeń są kartki dobrego papieru w wytrzymującej każde warunki oprawie. Wybór notatników QUO VADIS, których uczestnicy Poland Trek używają jako dzienników wyprawy, okazał się strzałem w dziesiątkę! Po zakończeniu całego przedsięwzięcia notatniki QUO VADIS staną się kompletnym źródłem niepowtarzalnych wspomnień, do których będzie można zawsze wrócić. A będzie do czego...

Uczestnicy wyprawy przez Polskę, którzy nie korzystają z żadnych mechanicznych środków transportu i poruszają się tylko dzięki sile własnych mięśni, pokonują kolejne etapy. Teraz czas na podróż z nurtem Wisły.  Najpierw trudny technicznie spływ tratwą, używaną do pokonywania zdradliwych rzek Alaski. Później 1000 kilometrów w kajaku aż do Morza Bałtyckiego! 

 

Więcej o wyprawie: www.polandtrek.com oraz www.facebook.com/PolandTrek

Więcej informacji o QUO VADIS: www.quovadis.com.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

About Ad Sp. z o.o.
http://aboutad.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »