Gospodarka » Bezpieczeństwo

Poleć ubezpieczenie i zyskaj z Liberty Direct

Liberty Direct - ubezpieczyciel oferujący polisy przez internet i telefon - rozpoczyna akcję promocyjną pod hasłem „Poleć sprawdzone ubezpieczenie”. Każdy Klient Liberty Direct, polecając ubezpieczenie oferowane przez firmę kolejnej osobie otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości do 100 zł.

Natomiast osoba, która w wyniku polecenia zdecyduje się na kupno polisy - otrzyma zniżkę na polisę analogicznej wartości. Program, który promuje ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC, potrwa do końca roku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wysokość przyznawanych nagród będzie zależna od rodzaju ubezpieczenia zawartego przez nowego Klienta. W przypadku, gdy zdecyduje się on na kupno OC - wówczas otrzyma 50 zł zniżki, a osoba polecająca zyska nagrodę w wysokości 50zł.  Natomiast w przypadku, gdy zdecyduje się on na kupno OC i AC - wówczas zniżka wyniesie 100zł, a osoba polecająca otrzyma analogicznie 100zł. Każdy  Klient będzie mógł polecić ubezpieczenie w Liberty Direct dowolnej liczbie osób i otrzymać za to nagrody - jeżeli osoby te zawrą polisę, opłacą ją i nie wypowiedzą jej w ciągu 30 dni. Z promocji będzie można skorzystać zarówno przez internet, jak i telefon, podając numer polisy osoby polecającej. Klienci Liberty Direct otrzymają nagrody pieniężne przelewem na swoje konto.

„Jak wynika z przeprowadzanych przez Liberty Direct badań satysfakcji Klientów - większość osób jest zadowolonych z oferowanych przez nas usług i chętnie poleciłaby naszą firmę swoim znajomym. Opinie te stanowiły dla nas inspirację dla organizacji akcji ‘Poleć sprawdzone ubezpieczenie’. Jestem przekonany, że program spotka się dużym zainteresowaniem zarówno obecnych jak i przyszłych Klientów” - mówi Rafał Karski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct.

Nagrody pieniężne przyznawane w promocji „Poleć sprawdzone ubezpieczenie” będą stanowić dochód zgodnie z przepisami prawa podatkowego. Dochód ten powinien zostać zadeklarowany przez Klientów biorących udział w programie w rocznym zeznaniu podatkowym. Dla każdego Klienta, który skorzysta z promocji, Liberty Direct sporządzi informację podatkową na formularzu PIT-8C i prześle ją na adres Klienta. 

„Organizując program, przyłożyliśmy szczególną wagę do analizy przepisów podatkowych związanych z organizacją akcji promocyjnych. Dzięki temu mamy pewność, że przyjęta przez nas formuła organizacji promocji jest w pełni zgodna z prawem” - mówi Marcin Andrzejczyk, Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej Liberty Direct.

Dodatkowe informacje o programie można uzyskać na www.libertydirect.pl lub na Infolinii Liberty Direct pod numerem 1 95 21.

Liberty Direct jest jednym z najszybciej rozwijających się ubezpieczycieli w Polsce działających w systemie bezpośrednim - przez Internet i telefon. W 2009 roku przypis składki brutto towarzystwa wyniósł 87,4 mln PLN. Liczba Klientów firmy przekroczyła 140 tys. Oferta firmy obejmuje szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych dla Klientów indywidualnych - OC, AC, NNW, Assistance, Ubezpieczenie Szyb oraz Ubezpieczenia Mieszkaniowe. Jednym z kluczowych elementów strategii firmy jest oferowanie ubezpieczeń w dobrej cenie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług w zakresie likwidacji szkód. W rankingu firmy doradczej Hewitt Associates - Najlepszy Pracodawca 2010 – Liberty Direct zajęło drugie miejsce w kategorii małych i średnich firm w Polsce oraz znalazło się pierwszej dziesiątce Najlepszych Pracodawców Europy Środkowej i Wschodniej. Towarzystwo należy do amerykańskiej Grupy Liberty Mutual.

www.libertydirect.pl

Liberty Mutual jest międzynarodową grupą ubezpieczeniową świadczącą kompleksowe usługi w 24 krajach Ameryki, Europy i Azji. Firma działa w Stanach Zjednoczonych od 1912 roku i jest na tamtejszym rynku jedną z największych instytucji ubezpieczeniowych, zajmującą 86 miejsce na liście Fortune 500. Liberty Mutual oferuje pełną gamę produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Jednym z obszarów działalności biznesowej Grupy Liberty Mutual są ubezpieczenia komunikacyjne dla klientów indywidualnych. Od kilkudziesięciu lat grupa prowadzi działalność na rynkach międzynarodowych, w tym również w Europie. Jej produkty dla klientów instytucjonalnych oferowane są niemal na wszystkich rynkach europejskich, natomiast w segmencie klientów indywidualnych grupa Liberty Mutual obecna jest Portugalii, Turcji, Hiszpanii oraz Polsce.

www.libertymutual.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Liberty Direct

Komentarze (1)

 • avatar
  galantos 2010-10-20 09:28:04

  Dodatkowa atrakcyjna zniżka na ubezpieczenie OC/AC w Liberty Direct działa po wpisaniu numeru polisy 2010-71978974 podczas obliczania składki dostajesz zniżkę:
  * 50 zł przy zakupie pakietu OC
  * 100 zł przy zakupie pakietu OC+AC

  Przy obliczaniu stawki wystarczy podać kod: 2010-71978974 aby otrzymać dodatkową zniżkę sam skorzystałem i po prostu rewelacja nie dość że wyszło najtaniej to jeszcze dodatkowa zniżka. Działajcie bo promocja podobno do końca roku :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »