Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Polonus z nowym połączeniem autokarowym do Kętrzyna!

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy od 1 marca wydłuża jedno ze swoich dotychczasowych połączeń do Ostrołęki, które teraz będzie dojeżdżało aż do Kętrzyna! O atrakcyjności oferty świadczą nie tylko dogodny rozkład jazdy, ale także liczne promocje cenowe oraz nowoczesne i komfortowe autokary.

Przy planowaniu siatki połączeń uważnie wsłuchujemy się w głosy naszych Pasażerów, którzy doceniają podróżowanie naszymi biało-czerwonymi autokarami. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy o uruchomieniu dodatkowego połączenia z Warszawy do Kętrzyna, w oparciu o dotychczasowy kurs do Ostrołęki. Tego typu działaniami staramy się wypełnić białe plamy na komunikacyjnej mapie Polski. - mówi Maciej Acedański, Prezes Zarządu Polonus.


Autokary Polonus w ramach nowego połączenia będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie 15:30, po to by dotrzeć do celu na Dworcu Autobusowym w Kętrzynie o godzinie 20:40. Na trasie przejazdu znajdą się takie miejscowości jak: Pułtusk, Różan, Ostrołęka, Myszyniec, Mrągowo. Nowe połączenie z Kętrzyna odjedzie o godzinie 8:20, by dotrzeć do stolicy o 13:40.

W ofercie Polonusa znajduje się także połączenie łączące Warszawę z Kętrzynem, w ramach którego autokary odjeżdżają z Warszawy o godzinie 8:00, ich przyjazd do celu ma miejsce o godzinie 13:15. Kurs powrotny z Kętrzyna wyrusza o godzinie 15:45, po to by przyjechać do Warszawy o 21:05.

Przewoźnik do obsługi tej trasy przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Równolegle, tak na kursach Polonusa, jak i tych z oferty „Polonus Partner" honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne podróże.

Więcej informacji znaleźć można na www.pksPolonus.pl, www.PolonusPartner.pl, www.DworzecOnline.pl oraz www.zdo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Polonus
http://pkspolonus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »