Dom » Nieruchomość

Połowa luksusowych apartamentów w Topiel N°18 sprzedana

Połowa luksusowych apartamentów w Topiel N°18 sprzedana
Zobacz więcej zdjęć »
Topiel N°18 to prestiżowy apartamentowiec w sercu malowniczego Powiśla realizowany przez Marvipol Development S.A. Z 42 luksusowych mieszkań, które wprowadzono do oferty pozostało w sprzedaży 20 lokali.

 

 

 

Połowa luksusowych apartamentów w Topiel N°18 sprzedana

Topiel N°18 to prestiżowy apartamentowiec  w sercu malowniczego Powiśla realizowany przez Marvipol Development S.A. Z 42 luksusowych mieszkań, które wprowadzono do oferty pozostało w sprzedaży  20 lokali. Topiel N° 18 wyróżnia unikalny projekt architektoniczny, wysoka jakość wykończenia budynku oraz  przestrzeni wspólnych, a także liczne udogodnienia dla mieszkańców budynku. Szlachetny charakter inwestycji idealnie koresponduje z wyjątkowym klimatem dzielnicy - Topiel N° 18 stanowi esencję piękna modernistycznego detalu.

Topiel N° 18 to już kolejny projekt z segmentu „premium” w stale powiększającym się portfolio Marvipol Development. Tym razem deweloper postawił na kameralną, prestiżową inwestycję na warszawskim Powiślu przy ul. Topiel 18. Budynek pomieści łącznie 12 kondygnacji, z czego 3 będą usytuowane pod ziemią. Na 9 naziemnych kondygnacjach powstaną apartamenty w wysokim standardzie o metrażach od 40 do ponad 200 m2. Wygodę użytkowania zapewni m.in. system inteligentnego zarządzania, dzięki któremu mieszkańcy będą mogli sterować niemal każdym urządzeniem domowym, także na odległość oraz centralna klimatyzacja. Do luksusowych mieszkań będą przynależały przestronne tarasy – te znajdujące się na ostatnich kondygnacjach zagwarantują przyszłym mieszkańcom zapierający dech w piersiach widok m.in. na Wisłę czy Stare Miasto.

W budynku znajdzie się stylowe lobby z całodobową obsługą, a tuż obok  zlokalizowany będzie business lounge, w którym mieszkańcy będą mogli odbywać spotkania służbowe. Na poziomie -1 zaplanowano prywatną siłownię wyposażoną w wysokiej klasy sprzęt służący do treningu obwodowego. W podziemiach inwestycji znajdzie się także hala garażowa oferująca 55 miejsc postojowych. Mieszkańcy będą mogli korzystać z 30 komórek lokatorskich. Na terenie inwestycji nie zabraknie również zieleni. Starannie zagospodarowane patio będzie prawdziwą enklawą pozwalającą na głęboki relaks.

Jednym z wyznaczników luksusowego charakteru inwestycji jest unikalny projekt architektoniczny pracowni WWAA, nawiązujący do zabudowy Powiśla. Do stworzenia oryginalnej elewacji inwestycji Topiel N° 18 wykorzystano najwyższej klasy materiały, m.in. surowy beton architektoniczny, płyty dekoracyjne z elementami kamienia, stop mosiądzu w kolorze złotym oraz rzadko spotykany w architekturze terazzo, który nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru poprzez swój kolor i strukturę. Na elewacji można zauważyć także ozdobne elementy biżuteryjne, które nadają budynkowi luksusowego wyglądu. Części wspólne znajdujące się wewnątrz budynku zaprojektowano w podobnym, wysokim standardzie. W apartamentowcu zamontowane zostaną stylowe windy w kolorze złotym, a na korytarzach pojawią się eleganckie wykładziny, tapety i forniry. Uwagę będzie przykuwać także recepcja budynku z kamienną podłogą oraz wnętrzem udekorowanym lustrami i elementami mosiężnymi w stylu art deco.

Dostrzegamy ogromny potencjał w rynku luksusowych nieruchomości. Analizy pokazują, że ceny inwestycji z segmentu premium w Warszawie będą rosły. Inwestycja luksusowa to dla nas taka, która łączy w sobie szereg atutów m.in. najwyższą jakość wykonania samego budynku, wyjątkowy projekt wnętrz, nowoczesne udogodnienia w apartamentach, także te technologiczne oraz atrakcyjne przestrzenie wspólne służące rozrywce i relaksowi. Jedną z kluczowych kwestii jest też odpowiednia lokalizacja, która zapewnia dostęp do miejskiej infrastruktury, ale jednocześnie pozwoli na odpoczynek od zgiełku miasta” – mówi Mariusz Poławski, Wiceprezes Wiceprezes Zarządu Marvipol Development S.A.

Te warunki z pewnością spełnia lokalizacja inwestycji Topiel N° 18. Powiśle to jedna z najbardziej reprezentacyjnych części Warszawy, w której mieszczą się m.in. Bulwary Wiślane z nowoczesną infrastrukturą oraz bogatą ofertą gastronomiczno-rozrywkową. Znaleźć tu można także liczne punkty handlowo-usługowe. Powiśle stanowi część warszawskiego Śródmieścia, które słynie z najważniejszych stołecznych zabytków, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. Dzielnica tętni życiem o każdej porze roku i jest doskonale skomunikowana z całym miastem. Rozwinięta sieć dróg i mostów oraz transportu miejskiego pozwala na szybki dojazd w niemalże każdą część Warszawy.

Ceny lokali w inwestycji rozpoczynają się od 22 000 zł za m2. Przewidywany termin realizacji inwestycji to II kwartał 2020 roku.

Więcej informacji o inwestycji można uzyskać na stronie www.topiel18.pl

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Skowronek

Tauber Promotion

e-mail: mskowronek@tauber.com.pl  

Tel. (22) 833 35 02, 698 612 866

 

Anna Juchimiuk

Dyrektor marketingu

Marvipol Development

e-mail: anna.juchimiuk@marvipol.pl 

tel: +48 22 536 50 83

kom: +48 502-422-110

 

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »