Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Polska ginekologia estetyczna

Polska ginekologia estetyczna
Zobacz więcej zdjęć »
Do niedawna wszelkie niedoskonałości i dysfunkcje związane z kobiecymi sferami intymnymi były nie tylko tematami tabu, ale i nie istniały miejsca wyspecjalizowane w ich leczeniu. Dzięki powstającym od kilku lat klinikom medycyny i ginekologii estetycznej, sytuacja ta uległa diametralnej zmianie.

Dla kogo ginekologia estetyczna?

Zabiegi oferowane przez ośrodki zajmujące się ginekologią estetyczną skierowane są do kobiet, które mają problemy z zaakceptowanie swojego wyglądu, a tym samym z zaakceptowaniem samej siebie. Ich problemy posiadają zazwyczaj dwojakie podłoże - albo jest to efekt genów odziedziczonych po rodzicach, albo też wynik ciężkiego porodu lub jakiegoś innego zabiegu czy też poważnej operacji. Trzecim powodem, z którego kobiety poddają się zabiegom ginekologii estetycznej, jest zwykły upływ czasu. Z wiekiem dochodzi do zanikania tkanki podskórnej, co może wpłynąć na wygląd stref intymnych.

Bez względu na przyczynę, odczuwany dyskomfort wynikający ze zmienionego wyglądu pozostaje ten sam. Ginekologia estetyczna pomaga pacjentkom, dla których zmiany te są nie do zaakceptowania i które pragną w pełni cieszyć się swoim życiem oraz zdrowiem. Jeśli problem stanowią duże wargi sromowe, odpowiedzią na to jest plastyka warg sromowych, czyli labioplastyka. W przypadku gdy u kobiety, najczęściej na skutek porodu lub menopauzy, powstaje tzw. luźność pochwy, zaleca się obkurczanie pochwy.

Czy to jest bezpieczne?

Obkurczanie pochwy to najnowsza i całkowicie nieinwazyjna metoda usuwania tego typu niedoskonałości. Ponieważ przeprowadzana jest przy użyciu specjalistycznego lasera Er - YAG Fotona, oddziałującego na ścianki pochwy, zabieg ten nie niesie ze sobą żadnego ryzyka powikłań i uważa się go za w pełni bezpieczny. Obkurczanie pochwy za pomocą lasera polega na fototermicznym, nieablacyjnym napinaniu i obkurczaniu pochwy. Laser powoduje stymulację kolagenu zawartego w błonie śluzowej oraz w powięzi wewnątrzmiednicznej. Stymulacja kolagenu wywołuje napięcie i uelastycznienie tkanek, co z kolei prowadzi do zmniejszenia się obwodu pochwy.

Zabiegi ginekologii estetyczniej - https://goldclinic.pl/ nie tylko umożliwiają czerpanie satysfakcji ze współżycia, ale przede wszystkim poprawiają jakość i komfort życia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

blackppp

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »