Technologie » Komputery

Polska premiera - Newline LYRA – monitor interaktywny z Android 11

Polska premiera - Newline LYRA – monitor interaktywny z Android 11
Zobacz więcej zdjęć »
Najnowszy monitor interaktywny – Newline Lyra – jest już dostępny w warszawskim Showroomie firmy. SJest on połączeniem Android 11, szyby antybakteryjnej, wbudowanego filtru niebieskiego światła oraz zestawu narzędzi i programów do efektywniejszego prowadzenia zajęć lekcyjnych i spotkań.

Najnowszy monitor interaktywny – Newline Lyra – jest już dostępny w warszawskim Showroomie firmy. Połączenie Android 11, szyby antybakteryjnej, wbudowanego filtru niebieskiego światła oraz zestawu narzędzi i programów do efektywniejszego prowadzenia zajęć lekcyjnych i spotkań – czyni z niego idealne narzędzie dla sektora edukacyjnego, rynku szkoleniowego i biznesowego, dla którego stałe podnoszenie kompetencji ma ogromne znaczenie.

Monitor można przetestować w warszawskim Showroomie Newline po wcześniejszym umówieniu terminu.


 Monitor Newline to nie tylko nowoczesne urządzenia do pracy i współpracy, ale połączenie sprzętu z dopracowanym, unikalnym zestawem oprogramowania, które warto poznać. Newline Lyra wyświetla obraz w rozdzielczości 4K, zaś częstotliwość odświeżania czyli liczba obrazów wyświetlanych w czasie jednej sekundy to 60Hz. Satysfakcjonujący jest też zestaw złączy – oprócz USB-Type C, także HDMI 2.0; USB 3.0 Type A, USB Type-B, a także DisplayPort 1.2. Istnieje możliwość podłączenia komputera OPS oraz kamery. Standard łączności bezprzewodowej to WiFi 6.0 oraz Bluetooth 5.0. Monitory są dostępne w formatach od 55 do 8 cali.

Kluczowe cechy monitora:

Android 11 - najnowszy system wśród monitorów interaktywnych

Dwa procesory i 8 rdzeni - najszybszy monitor na rynku

Szyba antybakteryjna potwierdzona certyfikatem TUV 

Sprzętowy filtr niebieskiego  światła bez wpływu na wyświetlane kolory (chroni oczy przed zmęczeniem)

USB-C thunderbolt, pełne Plug& Play - wideo, dźwięk, dotyk, dane i zasilanie - jednym kablem

 W zestawie jest oprogramowanie:

WHITEBOARD – biała tablica, która nigdy się nie kończy. Korzystając z dobrze znanych gestów można przesuwać palcem, powiększać i pomniejszać, zmazywać dłonią i oczywiście pisać bez żadnych ograniczeń. 

CAST bezprzewodowe przesyłanie obrazu z dowolnego urządzenia na monitor. Jednocześnie na monitorze można zobaczyć treści z czterech urządzeń, które nie muszą korzystać z tej samej sieci WiFi co monitor.  

BROADCAST pozwala na przekazanie obrazu z monitora nawet na 200 innych urządzeń w dowolnych lokalizacjach na świecie - wystarczy przeglądarka. Nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji na połączonych urządzeniach.

DISPLAY MANAGEMENT daje możliwość zdalnego zarządzania monitorami

ENGAGE oprogramowanie do nauczania wyposażone w ponad 130 narzędzi tematycznych.

CLASSROOM TOOLS to dziewięć narzędzi wspierających pracę podczas lekcji – takich jak stoper, kalendarz, podświetlenie czy kurtyna.

Do dyspozycji jest również sklep z aplikacjami m. in. Google Suite, Starfall, Kahoot, AP News czy Udemy.

Monitory Newline są objęte 3- letnią gwarancją producenta z możliwością bezpłatnego przedłużenia do lat 5. Monitory dla edukacji są dostępne z 0% stawką VAT. Żywotność monitora to 50 000 godzin.

Monitor Newline Lyra można przetestować w Showroomie Newline w Warszawie po wcześniejszym umówieniu terminu e-mail poland@newline-interactive.com  


 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »