Motoryzacja » Transport

PolskiBus.com wita Częstochowę na linii P12! 5 nowych miast i jeszcze więcej połączeń z Częstochowy

PolskiBus.com wita Częstochowę na linii P12!  5 nowych miast i jeszcze więcej połączeń z Częstochowy
Zobacz więcej zdjęć »
PolskiBus.com, najwyższej jakości polski przewoźnik autokarowy ma ogromną przyjemność poinformować, że już od 5 maja autokary kursujące na linii P12 będą zatrzymywały się na nowym przystanku w Częstochowie!

„Wraz z początkiem maja postanowiliśmy przygotować wspaniałą niespodziankę dla mieszkańców Częstochowy. Jest to również atrakcyjna wiadomość dla pasażerów, którzy planują podróże to tego wspaniałego miasta. W związku z tym mam ogromną przyjemność ogłosić, że już od 5 maja nasze nowoczesne, komfortowe i najwyższej jakości autokary wyposażone w bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne, wygodne uchylne skórzane siedzenia oraz klimatyzację, kursujące na linii P12 będą zatrzymywały się na nowym przystanku w Częstochowie! Jesteśmy przekonani, że nasze dogodne połączenia oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny biletów rozpoczynających się już od 1 zł + 1 zł za rezerwację umożliwią mieszkańcom planowanie niezapomnianych wyjazdów. Dzięki tej innowacji mieszkańcy Częstochowy mają możliwość podróży łącznie aż do 9 miast w Polsce i za granicą. Bilety są już dostępne, także serdecznie zapraszam do planowania wspaniałych podróży z PolskiBus.com!” – zachęca Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Kursy PolskiBus.com z Częstochowy w stronę Gdańska będą realizowane z Dworca PKS przy
Al. Wolności 45, stanowisko 18 o godzinach: 05:00 i 13:30. Autokary PolskiBus.com z Częstochowy
w kierunku Rzeszowa będą odjeżdżać o godzinach: 12:55 i 22:40. Pełny rozkład jazdy dostępny jest na stronie internetowej
www.polskibus.com/timetable.

Już od 5 maja kursy na linii P12 zatrzymujące się na przystanku w Częstochowie stają się połączeniami pospiesznymi, w związku z tym będą na nich obowiązywały ustawowe zniżki na bilety. Szczegóły na temat wysokości zniżek oraz wykaz osób, które są uprawnione do skorzystania z nich, można znaleźć na stronie PolskiBus.com [link]. Aby maksymalnie ułatwić zakup i korzystanie z nowego systemu, PolskiBus.com przygotował filmik instruktażowy, który dostępny jest pod linkiem [link].

Pasażerowie udający się w podróż z lub do Częstochowy z PolskiBus.com mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, wygodne, odchylane i rozsuwane na boki skórzane fotele wyposażone w pasy bezpieczeństwa, klimatyzację, toaletę oraz gniazdka elektryczne. Nowoczesne autokary, wchodzące w skład floty PolskiBus.com, cechuje najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfort podróżowania. Ceny biletów na wszystkie połączenia PolskiBus.com rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację i są dostępne na stronie www.polskibus.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »