Technologie » Telekomunikacja

Poly przedstawia Poly Lens: chmurowe narzędzie do zarządzania informacjami o urządzeniach

Zarządzanie infrastrukturą dzięki usłudze Poly Lens pozwala w prosty sposób analizować jak wykorzystywane są urządzenia oraz budować wiarygodność firmy w oparciu o wiedzę.

Firma Plantronics, Inc. ("Poly" – poprzednio Plantronics i Polycom) (NYSE: PLT) prezentuje Poly Lens – nowe, oparte na chmurze rozwiązanie do zarządzania informacjami o systemach Unified Comunication (UC). Poly Lens, dostępna w usłudze Comercial Preview, łączy w sobie narzędzia do zarządzania informacjami na temat sposobu, w jaki urządzenia Poly są wykorzystywane, aby zapewnić działom IT większą kontrolę, ułatwić ich pracę, a także zapewnić aktualność oprogramowania.

Usługa Poly Lens uzupełnia kompleksową ofertę firmy w zakresie UC, prezentowaną na targach Integrated Systems Europe 2020.

„Współczesne firmy rozumieją, że odpowiednie narzędzia wspierające komunikacje mogą zwiększyć ich wydajność, jednak istotny jest sposób, w jaki narzędzia te są wdrażane i wykorzystywane przez ich pracowników” – powiedział Beau Wilder, wiceprezes i dyrektor generalny ds. infrastruktury, chmury i analityki w Poly. „Poly Lens zapewnia niespotykany wgląd w to, jak pracownicy korzystają z urządzeń bez konieczności instalacji dodatkowej infrastruktury”.

Nowoczesne przedsiębiorstwa potrzebują klarownych informacji o tym, czy wdrażane rozwiązania przekładają się na wzrost produktywności. Poly Lens magazynuje dane i oferuje klientom możliwość ich szczegółowej analizy w celu lepszego wykorzystania potencjału używanych systemów.

Poly planuje dalszy rozwój usługi Poly Lens Comercial Preview, aby zintegrować narzędzia do zarządzania urządzeniami końcowymi w ramach jednej, wygodnej usługi. Obecnie Poly Lens oferuje możliwości zarządzania i aktualizacji nowej rodziny urządzeń do wideokonferencji Poly Studio X oraz Poly G7500. W przyszłości Poly Lens będzie umożliwiało analizę danych generowanych przez zestawy słuchawkowe, telefony, oraz całą gamę wciąż rozwijającego się portfolio Poly.

Kluczowe funkcjonalności usługi Poly Lens:

·        Device Management – Poly Lens to bezproblemowa instalacja, konfiguracja, zarządzanie zasobami w oparciu o mapy oraz aktualizacja oprogramowania urządzeń Poly. Przykładowo klienci mogą już dziś używać Poly Lens, aby mieć pewność, że ich urządzenia do wideokonferencji Studio X i G7500 zawsze będą miały dostęp do najnowszych funkcjonalności i możliwości Poly MeetingAI. Poly Lens zapewnia prosty i nowoczesny interfejs dla menedżerów i administratorów IT, aby szybko i efektywnie wdrażać i zarządzać urządzeniami Poly.

·       Intelligent Insights – Poly Lens skupia się na efektywności wykorzystania urządzeń i zasobów firmy. Klienci mogą wykorzystać te informacje, aby dostosować swoje zasoby informatyczne do potrzeb użytkowników końcowych, szybciej zrozumieć stan urządzeń dzięki bieżącym alertom oraz uzyskać dostęp do statystyk w celu identyfikacji problemów takich jak kłopoty z nawiązaniem połączenia. Menadżerowie z kolei lepiej zrozumieją, jak i wykorzystywane są pomieszczenia, aby optymalizować zarządzanie przestrzenią biurową. Usługę uzupełnia inteligentny kanał informacyjny, który wyróżnia najważniejsze informacje analizowane przez system.

·        Cloud-based Service W związku z rosnącą popularnością rozwiązań chmurowych w firmach, Poly Lens oferuje elastyczne i bezpieczne rozwiązanie, które dzięki oparciu go na chmurze, gwarantują pełny potencjał już od pierwszego uruchomienia. Klienci mogą również migrować między dostawcami usług Video as a Service (VaaS) bez utraty wartościowych i archiwalnych informacji.

„Dla firm coraz większym wyzwaniem jest zarządzanie rosnącą liczbą urządzeń, z których korzystają, a także optymalizacja kosztów związanych z wynajmem przestrzeni” – powiedziała Melissa Fremeijer, Senior Research Analyst, European Telecommunications and Networking, IDC. „Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, firmy muszą zoptymalizować wykorzystanie zasobów, aby zachować konkurencyjność. Poly Lens to gwarancja dostarczania użytecznych informacji w skalowany sposób, który przyniesie korzyści klientom i partnerom”.

Dostępność Poly Lens

Usługa Poly Lens jest teraz dostępna na całym świecie w wersji Commercial Preview, bez żadnych opłat. Więcej informacji na temat Poly Lens można znaleźć na stronie: Lens.poly.com

Poly na ISE 2020

Poly Lens jest jednym z wielu rozwiązań Poly, które łączą się między platformami UC w celu zmniejszenia rozproszenia uwagi i wspierania pracy we współczesnej przestrzeni biurowej. Oprócz Poly Lens, Poly przedstawi także urządzenia do wideokonferencji Poly Studio X, zestawy słuchawkowe Poly Savi 8200 Office i UC Series, zestawy słuchawkowe Voyager Office Series z aktywną redukcją szumów (ANC), mobilną stację telefoniczną Poly Elara 60 Series oraz Poly G7500.

Rozwiązania Poly będą również prezentowane na następujących stoiskach ISE:

·        Microsoft, stoisko B-130, hol 11

·        Zoom, stoisko B-225, hol 15Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PressOffice

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »