Dom » Wnętrza

Pomysł na świąteczny prezent dla fanów majsterkowania

Pomysł na świąteczny prezent dla fanów majsterkowania
Zobacz więcej zdjęć »
Interesująca książka, krawat, nowe perfumy, to prezentowa klasyka, którą każdy z nas kiedyś otrzymał lub podarował. Dla tych, którzy pragną wyjść poza świąteczny schemat, ale lubią prezenty praktyczne, Dremel przygotował zestaw do napraw domowych Dremel 3000.

Zestaw do napraw domowych Dremel 3000 jest interesującą propozycją dla każdego, kto lubi majsterkować w domu. Zawiera wszechstronne narzędzie wielofunkcyjne Dremel 3000, 3 przydatne przystawki – wałek giętki, prowadnicę do cięcia i przystawkę do nadawania kształtów oraz 105 oryginalnych akcesoriów Dremel do cięcia, szlifowania, ostrzenia, grawerowania i polerowania drewna, metalu lub szkła.

Narzędzie Dremel 3000 idealnie nadaje się do czasochłonnych projektów dzięki stabilnemu, sieciowemu zasilaniu. Narzędzie ma wiele zastosowań – można je używać do napraw i zadań renowacyjnych, na przykład cięcia laminatu lub rur z tworzyw sztucznych i metalu, szlifowania małych powierzchni i krawędzi mebli lub polerowania klamek. Świetnie sprawdza się przy pracach w drewnie. Można nim wyciąć półki, szlifować nierówne powierzchnie, czy wiercić otwory. Narzędzie Dremel 3000 pomaga osiągnąć wyjątkową precyzję, a za sprawą miękkich uchwytów. jego obsługa to przyjemność.

Innowacyjna nakrętka kształtowa EZ Twist umożliwia wymianę osprzętu bez użycia klucza. Pełna regulacja prędkości pozwala dostosować pracę narzędzia do wykonywanej czynności,
a ergonomiczna konstrukcja i niewielka waga (0,55kg) zapewniają komfort pracy. Zestaw obejmuje także praktyczną torbę zamykaną na zamek błyskawiczny i książkę z projektami napraw domowych, która może służyć jako źródło inspiracji.
Sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 496 zł. Zestaw jest w sprzedaży od września 2014 r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mg

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »