Dom » Wnętrza

Pomysły DIY na święta Bożego Narodzenia

Pomysły DIY na święta Bożego Narodzenia
Zobacz więcej zdjęć »
Adwent to jeden z najpiękniejszych okresów w roku, pełen rodzinnych zwyczajów i tradycji skłaniających do refleksji w ten cudowny czas.

Z roku na rok w domach pojawiają się nie tylko świece czy świąteczne smakołyki. Własnoręcznie wykonany kalendarz adwentowy w kształcie choinki przyciągnie wzrok zarówno młodych, jak i starszych, a także posłuży jako wspaniała świąteczna dekoracja domu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Elektronarzędzia PARKSIDE to idealny sprzęt do świątecznego majsterkowania. Należą do nich stołowa pilarka tarczowa "PTKS 2000 H5" z prowadnicą laserową i bezstopniową regulacją wysokości cięcia, pilarko-zagłębiarka "PTSS 1200 D2" z szyną prowadzącą do precyzyjnych cięć czy wydajna akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 20 V "PABS 20 Li E6" z 2-biegową przekładnią oraz akumulatorowa wyrzynarka wahadłowa 20 V "PSTDA 20-Li B3". Natomiast akumulatorowa szlifierka mimośrodkowa 20 V "PAEXS 20-Li B2" zapewnia perfekcyjne wykończenie.

Instrukcje krok po kroku są również dostępne w formie wideo na kanale PARKSIDE DIY YouTube. Informacje o produkcie i dalsze zdjęcia są dostępne do bezpłatnego pobrania za pomocą przycisku pobierania znajdują się poniżej. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dodatkowych informacji lub zdjęć, prosimy o kontakt z nami w dowolnym momencie! 

Życzymy udanego Adwentu i wesołych nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia! Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Havas.PO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »