Motoryzacja » Transport

Ponetex Logistics dla Wyższej Szkoły Logistyki

Ponetex Logistics dla Wyższej Szkoły Logistyki
Zobacz więcej zdjęć »
Ponetex Logistics, znany na rynku operator logistyczny z Wielkopolski, podjął kolejne wyzwanie. Współpraca, jaką nawiązał z poznańską Wyższą Szkołą Logistyki (WSL), przysienie niewymierne korzyści przede wszystkim studentom tej Szkoły.

O tym, że dyplom wyższej uczelni jest ważny, wie dziś każdy. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że równie istotne jest doświadczenie zawodowe zdobyte już w czasie studiów. Pytanie o praktykę jest jednym z najczęściej pojawiających się w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Pracodawcy szukają ludzi wykształconych, ale posiadających odpowiednią wiedzę praktyczną potrzebną do zajęcia danego stanowiska.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Z tego względu Ponetex Logistics postanowił zaangażować swoje siły we współpracę z Wyższą Szkołą Logistyki. Chętni studenci z WSL będą mogli odbyć praktyki w Ponetex Logistics poznając dzięki temu tajniki funkcjonowania dużej firmy logistycznej. Umożliwią to także tzw. logmeetingi, czyli wykłady prowadzone m.in. przez specjalistów z Ponetex oraz wycieczki do firmy, które przewidziano w ramach współpracy. Ponetex Logistics podejmie się także współsponsorowania imprez logistycznych, konferencji studenckich oraz innych przedsięwzięć (np. sportowych) organizowanych przez WSL.

- Będziemy również dostarczać materiały dydaktyczne dla nauczycieli szkół logistycznych i techników w całej Polsce, obrazujące procesy zachodzące w takich firmach jak nasza - wylicza Agnieszka Frączek, Product Manager firmy Ponetex Logistics.

Wśród studentów Wyższej Szkoły Logistyki znaleźć można także wybitnych sportowców, jak Aneta Pastuszka-Konieczna, medalistka Olimpiady w Pekinie. Ponetex Logistics, poprzez rozwinięty system sponsoringu, będzie pomagał rozwijać ich pasję.

Więcej informacji o firmie znaleźć można na stronie http://www.ponetex.com.pl/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »