Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Poszukiwany, poszukiwana

Poszukiwany, poszukiwana
Zobacz więcej zdjęć »
Jak najprościej pozyskać sponsora nagród w konkursie? Należy rozesłać za nim list gończy! Na ten niecodzienny, a zarazem oryginalny pomysł wpadli organizatorzy zabawy Aktywny Użytkownik.

Akcja stanowi niezłą gratkę dla amatorów westernów i Dzikiego Zachodu. Na potrzeby akcji organizatorzy stworzyli list gończy, z którego spogląda srogo wyglądający mężczyzna. Uosabia on poszukiwanego sponsora nagród w konkursie Aktywny Użytkownik organizowanym przez serwisy CentrumPR.pl oraz Kafito.pl.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

 

W amerykańskich filmach nawiązujących do czasów kolonialnych listy gończe stanowią nieodzowny element scenerii. Nie inaczej jest teraz. Nawet dzisiaj można zostać prawdziwym kowbojem – wystarczy doprowadzić poszukiwanego sponsora przed wymiar sprawiedliwości, a nagroda zostanie sprawiedliwie ustalona!

Jak sytuacja przedstawia się w praktyce? Namawiać może każdy zarejestrowany użytkownik serwisów. Wystarczy, że sponsor kontaktując się z organizatorami konkursu poda nick osoby polecającej. Po zawarciu paktu, użytkownik który doprowadził sponsora przed oblicze szeryfa otrzyma upominek – kubek Kafito.pl. Łowcy nagród muszą się pospieszyć – akcja potrwa do wyczerpania zapasów!

Tymczasem należy przypomnieć korzyści przewidziane dla sponsorów. Otrzymają oni powierzchnię reklamową w serwisach: Kafito.pl, CentrumPR.pl, Ejoo.pl, eGadki.pl oraz w każdym powstałym lub przejętym serwisie w trakcie trwania umowy sponsorskiej (przewiduje się, że do końca 2008 roku będzie to około 200 serwisów z różnych branż). Reklama obejmować będzie zamieszczenie billboardu reklamowego, informacji o sponsorze na stronie konkursu oraz w mailingach, mailach rejestracyjnych, konkursowych oraz akceptacyjnych. Dodatkowo, na zakończenie każdego miesiąca, każdy sponsor otrzyma raport z informacjami o laureatach, ilości odsłon serwisów, w których umieszczone będą billboardy oraz ilości wyświetleń billboardów sponsora. Informacje dla sponsorów dostępne są także na stronie http://konkurs.kafito.pl/zostan-sponsorem-konkursu.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie http://konkurs.kafito.pl, gdzie już niedługo pojawi się uaktualniona lista nagród. Regulamin zabawy dostępny jest pod adresem http://konkurs.kafito.pl/regulamin-konkursu. Informacji udziela również Pan Sławomir Połomski, administrator systemu, 0600 24 01 94, konkurs@kafito.pl. Warto odwiedzić także pozostałe strony serwisu - www.kafito.pl oraz www.centrumpr.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »