Gospodarka » Maszyny

Powierzchnia magazynowa, jakże ważna dla dużych firm.

Każdy liczący się magazyn wie jak zwiększyć powierzchnię użytkową danego magazynu. Do najważniejszych rzeczy należy korzystanie z dobrego systemu magazynowania, takiego który daje nam większe możliwości składowania. Do najpopularniejszych systemów można zaliczyć regały paletowe.

Zasada jest prosta. Im wyższe możliwości składowania, tym więcej składowanego produktu, a co za tym idzie tym większe są zyski. Specjalnym rodzajem składowania w systemie regałów paletowych jest zastosowanie systemu wysokiego składowania. Regały wysokiego składowania to świetny wynalazek, dzięki któremu wielokrotnie zwiększa się podstawowa powierzchnia do składowania materiałów. Regały wysokiego składowania stosujemy w celu maksymalizacji wykorzystania powierzchni do składowania towarów na paletach typowych i specjalnych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Regały te cechuje wysoka prostota użytkowania oraz trwałość elementów, z których zbudowane są regały. Dodatkowym atutem tych regałów jest uniwersalność systemu regałów. Pozwala on na składowanie typowych palet Euro, palet specjalnych, pakietów blach lub płyt, różnorodnych pojemników, kontenerów, bębnów, beczek, towarów luzem itp. W standardowych regałach paletowych możemy mieć bezpośredni dostęp do wszystkich jednostek paletowych oraz możliwość dostosowania układu regałów paletowych do każdej przestrzeni magazynu z uwzględnieniem wagi i wymiarów składowanych towarów. Dzięki temu możemy również dokonać łatwej i szybkiej zmiany konfiguracji magazynu. Za duży atut uważa się łatwą kontrolę stanu magazynu przy zastosowaniu regałów wysokiego składowania.

Dobry magazynier to taki, człowiek, który nie tylko wie jak dobrze pracować, ale także realizuje się w tym co robi. Każdego magazyniera powinna cechować pracowitość, pomysłowość oraz umiejętność bezpiecznej pracy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

tbcabc

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »