Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

PR u źródła, czyli KaMODUS z Eau Thermale Avene

Agencja KaMODUS (www.kamodus.pl) została wybrana przez Pierre Fabre Dermo-Cosmetique (www.pierre-fabre.com) jako partner w realizacji nowej strategii promocyjnej na rynku polskim, kierowanej do mediów i konsumentów.

Działania PR będą koncentrowały się przede wszystkim wokół najważniejszego brandu francuskiego koncernu, tj. dermokosmetyków Eau Thermale Avene (www.avene.com.pl), produkowanych na bazie wody ze źródła termalnego. KaMODUS zrealizuje m.in. kampanię Pielęgnuj Swoją Wrażliwość, która ma promować Avene jako najlepsze kosmetyki dla wrażliwej kobiecej skóry.  

Avene to najważniejsza marka w portfolio kosmetyków Pierre Fabre. Dermokosmetyki Eau Thermale Avene powstają na bazie wód termalnych, czerpanych ze źródeł w górskim uzdrowisku dermatologicznym (założonym już w 1743 roku), w miejscowości Avene, we Francji. Woda termalna Avene wykazuje właściwości lecznicze i wspomaga terapię przy wielu chorobach skóry. Ma również działanie kojące i łagodzące, jest więc doskonałym składnikiem dermokosmetyków do skóry wrażliwej i nadwrażliwej oraz alergicznej.

 Pierre Fabre to francuska firma farmaceutyczna produkująca leki i dermokosmetyki, istniejąca od 1961 roku. Firma dysponuje jednym z największych w Europie i najnowocześniejszych laboratoriów zajmujących się badaniami nad skórą. Zespoły badawcze Pierre Fabre – skupiające dermatologów, kosmetologów i farmaceutów – działają w pięciu obszarach: starzenie się skóry, ochrona przeciwsłoneczna, zaburzenia w funkcjonowaniu warstwy ochronnej skóry, problemy związane z pigmentacją oraz biologia włosa.   

O KaMODUS

Agencja KaMODUS specjalizuje się w branży zdrowia i urody. Wśród klientów firmy znajdują się m.in.: GOSH Cosmetics, OPI Polska, Panaceum, Qpharma, Fundacja ORIMARI, Międzynarodowe Targi Nails Professional, Targi Akademia Paznokcia ale również BUDIMEX Danwood, PLAST TEAM, Centrum Informacji Gospodarczej i in. 

 Kontakt dla mediów:

Kinga Niżewska, tel. 0 601 143 403

tel. (22) 825 49 15, tel/fax. (22) 825 72 76

k.nizewska@kamodus.pl; www.kamodus.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »