Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Praca nad samorozwojem w połączeniu z odpoczynkiem

Praca nad samorozwojem w połączeniu z odpoczynkiem
Zobacz więcej zdjęć »
Przygotowanie do wystąpienia, specyfika udzielania wywiadów, reagowanie na trudne pytania czy praca z kamerą. Te i inne zagadnienia związane z autoprezentacją będą tematem warsztatów, które odbędą się 21-22 czerwca br. w Hotelu Klimek**** SPA.

 

Umiejętność dobrej autoprezentacji to podstawa codziennych kontaktów zawodowych i towarzyskich. Od tego jak się jest postrzeganym i ocenianym przez innych, w dużej mierze zależy sukces wystąpień publicznych. Skuteczna autoprezentacja gwarantuje osiągnięcie wizerunku osoby kompetentnej i profesjonalnej oraz wzbudzającej zaufanie i szacunek. Naprzeciw tych, którzy potrzebują szkolenia z wystąpień przed publicznością, udzielania wywiadów lub po prostu dla tych, którzy gorzej radzą sobie ze stresem wychodzi Hotel Klimek**** SPA z Muszyny Złockie. W dniach 20-21 czerwca br. w hotelu odbędą się warsztaty z autoprezentacji i elementów savoir vivre, które poprowadzi aktor, muzyk i choreograf Andrzej Kozłowski* wraz z dyplomowanym trenerem w osobie Emilii Żurek**.

 

Przewidzianych jest 8 godzin warsztatów tematycznych. Program zawierać będzie m. in.: przygotowanie do wystąpienia oraz omówienie tajników mowy ciała i tembru głosu. Nie zabraknie ćwiczeń z reagowania na trudne pytania, specyfiki udzielania wywiadu dla mediów, czy umiejętności doboru formy wystąpienia do potrzeb sytuacji oraz odbiorcy.  Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zaprzyjaźnienia się ze sceną, mikrofonem a także kamerą. Po zakończonym szkoleniu wszyscy uczestnicy otrzymają podsumowanie wraz z dokładną analizą własnej osoby oraz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach.

 

Szkolenie w Hotelu Klimek**** SPA to połączenie pracy nad samorozwojem z czasem relaksu w hotelowym centrum rekreacji oraz odpoczynku na łonie natury. Z hotelowych okien rozpościera się wspaniały widok na Jaworzynę Krynicką, Popradzki Park Krajobrazowy i Dolinę Potoku Szczawnik. Obszar ten charakteryzuje się powietrzem o wyjątkowej czystości, wolnym od zanieczyszczeń, dzięki czemu lokalny klimat ma cechy lecznicze. Zaś tutejsze wody mineralne poprawiają nie tylko apetyt, ale też leczą choroby układu pokarmowego, oddechowego i moczowego.

 

Kolejne warsztaty planowane są na wrzesień bieżącego roku.

 

*Andrzej Kozłowski - ur. 7 sierpnia 1975 r. w Białymstoku, absolwent krakowskiej PWST. Obecnie współpracuje z Teatrem Bagatela oraz Teatrem Ludowym w Krakowie, a także Teatrem Capitol we Wrocławiu. Członek Kabaretu pod Wyrwigroszem oraz zespołu LOS BOMBEROS.

 

**Emilia Żurek - filolog, logopeda, psychosomatoanalityk, mediator, certyfikowany trener i mentor. Od 25 lat kieruje firmą szkoleniowo - terapeutyczną EmVi.

 

Więcej informacji na stronie www.hotelklimek.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Hotel Klimek****SPA
http://www.hotelklimek.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »