Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Prawie 10 000 powodów, żeby wpaść do Katowickiej!

Prawie 10 000 powodów, żeby wpaść do Katowickiej!
Zobacz więcej zdjęć »
Galeria Katowicka przygotowała dla swoich gości prawie 10 000 intrygujących nagród.

W stolicy województwa śląskiego marzec upłynie pod znakiem pozytywnych emocji i niespodzianek od Katowickiej. Galeria przygotowała dla swoich gości prawie 10 000 intrygujących nagród. Do wygrania między innymi wycieczki do Energylandii, karty podarunkowe i upominki od marki Wyjątkowy Prezent. W bonusie w najbliższy weekend można z Katowickiej zabrać do domu unikatowy plakat autorstwa Dawida Ryskiego.

- Myślę, że już większość z nas tęskni za odrobiną wytchnienia od bieżących problemów i szukamy sposobów na małe i duże radości w życiu. W Katowickiej postanowiliśmy w tych poszukiwaniach pomóc i wymyśliliśmy kilka sposobów na sprawienie, żeby zakupy były jeszcze fajniejsze. Na marzec przygotowaliśmy aż dwa wydarzenia, których uczestnicy będą mieli szansę na zdobycie wyjątkowych nagród. Wierzymy, że dzięki nim nie tylko umilimy naszym klientom zakupy i pobyt w obiekcie, ale też sprawimy, że poczują oni te pozytywne emocje, których tak nam brak - mówi Anna Szczerkowska, Marketing Manager Galerii Katowickiej. - Serdecznie zapraszamy do Katowickiej i dołączenia do zabawy - zachęca.

„Kolekcja Prezentów! Zgarniaj łupy za zakupy!"

W dniach 12-13 marca odwiedzający Katowicką już po raz drugi będą mieli możliwość wzięcia udziału w akcji „Kolekcja Prezentów! Zgarniaj łupy za zakupy!". Tym razem organizatorzy nagrodzą jej uczestników najmodniejszym wnętrzarskim dodatkiem ostatnich sezonów - unikatowymi plakatami. Autorem limitowanej edycji dzieł jest utalentowany twórca, Dawid Ryski. Wybrane egzemplarze z portfolio artysty otrzymają wszyscy ci, którzy w najbliższy piątek i sobotę wykonają zakupy za min. 150 zł i udokumentują to na max. 2 paragonach w dedykowanym punkcie obsługi wydarzenia. Przypomnijmy, że biorący w nim udział po spełnieniu warunków odbioru nagrody otrzymają specjalną kartę, w której wbijane będą pieczątki potwierdzające uczestnictwo w poszczególnych odsłonach „Kolekcji Prezentów! Zgarniaj łupy za zakupy!". Zgromadzenie 3 stempli będzie upoważniało do odebrania w grudniu nietuzinkowego kalendarza z grafikami wykonanymi przez lokalnych artystów.  

„Kopalnia Pozytywnych Emocji"

Kolejną zabawą, która już wkrótce odbędzie się w Katowickiej jest „Kopalnia Pozytywnych Emocji". Galeria przygotowała dla swoich klientów imponującą liczbę prawie 10 000 nagród. Wśród nich znajdują się m.in. wycieczki do parku rozrywki Energylandia, karty podarunkowe i vouchery oraz pełnowartościowe przekąski. Aby stać się posiadaczem jednego z upominków, należy w dniach 12 marca-3 kwietnia wykonać w obiekcie zakupy za kwotę co najmniej 50 zł, a następnie przedstawić dowód zakupu w punkcie obsługi eventu. I gotowe!

Loteria „Kopalnia Pozytywnych Emocji" oraz druga edycja cyklu „Kolekcja Prezentów! Zgarniaj łupy za zakupy"! startują w najbliższy piątek, 12 marca. Szczegółowe regulaminy obu akcji znajdują się pod adresem: www.galeriakatowicka.eu/aktualnosci/. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Na terenie Galerii Katowickiej obowiązuje najwyższy reżim sanitarny - zasłanianie ust i nosa za pomocą maseczek ochronnych, dezynfekcja rąk oraz zachowywanie odpowiedniego dystansu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »